Son Dakika Haberleri: Ünlü oyuncu hakkında skandal iddia: Cinsel ilişki sahnelerinde oynamam için beni zorladı!

Ünlü oyuncu hakkında skandal iddia: Cinsel ilişki sahnelerinde oynamam için beni zorladı!

18 gün önce

Sarah Tither ve Toni Gaal isimli iki kadın, ünlü oyuncu James Franco'nun oyunculuk okulunda, cinsel tacize uğradıklarını iddia etti.

1
Sarah Tither-Kaplan ve Toni Gaal isimli kadın, 41 yaşındaki ünlü oyuncu James Franco hakkında suç duyurusunda bulundu.
2
James Franco'nun Los Angeles'taki oyunculuk okulunda eğitim alan iki kadın, okula kayıt olabilmek adına 750 dolar ödeme yaptı.
3
İddialara göre Franco, iki kadını çıplak sahnelerde rol almaları için zorladı. Kadınların üstsüz bir biçimde kamera önüne geçmesinin istendiği eğitimlerde, cinsel içerikli sahnelerde çekildi.

4
Üstelik, bazı çekimlerde Franco'nun, kadınların cinsel organlarını kapatan plastik koruyucuları çıkarttırdığını da öne sürüldü.


5
Sarah Tither-Kaplan ve Toni Gaal, ancak bu tür çıplaklık ve cinsellik içeren sahnelerde yer almaları durumunda, Franco'nun filmlerinde kendilerine yer bulabildiklerini söylediler.Haber Yayın Tarihi: 04.10.2019 12:39 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Savaşçı'nın Teğmen Çiğdem'i, gerçekte bambaşka biri! Instagram pozları mest etti Canlı yayında mesajı ifşa olmuştu! Acun Ilıcalı'nın, Şeyma Subaşı ile ilişkisi nasıl başladı Küçük bir ben tanesi deyip geçmeyin! Sırtından koca parçayı götürdü Fırıncı babasının izinden gitti! İşte MasterChef'in renkli yarışmacısı Rıfat Yurttaş İnternetten sipariş verdiği batarya çalışmayınca içini açtı! Çıkanlar şoke etti