Ünlü oyuncu hakkında skandal iddia: Cinsel ilişki sahnelerinde oynamam için beni zorladı! - Son Dakika

Ünlü oyuncu hakkında skandal iddia: Cinsel ilişki sahnelerinde oynamam için beni zorladı!

04.10.2019 12:39

Sarah Tither ve Toni Gaal isimli iki kadın, ünlü oyuncu James Franco'nun oyunculuk okulunda, cinsel tacize uğradıklarını iddia etti.

1
Sarah Tither-Kaplan ve Toni Gaal isimli kadın, 41 yaşındaki ünlü oyuncu James Franco hakkında suç duyurusunda bulundu.
2
James Franco'nun Los Angeles'taki oyunculuk okulunda eğitim alan iki kadın, okula kayıt olabilmek adına 750 dolar ödeme yaptı.
3
İddialara göre Franco, iki kadını çıplak sahnelerde rol almaları için zorladı. Kadınların üstsüz bir biçimde kamera önüne geçmesinin istendiği eğitimlerde, cinsel içerikli sahnelerde çekildi.

4
Üstelik, bazı çekimlerde Franco'nun, kadınların cinsel organlarını kapatan plastik koruyucuları çıkarttırdığını da öne sürüldü.

5
Sarah Tither-Kaplan ve Toni Gaal, ancak bu tür çıplaklık ve cinsellik içeren sahnelerde yer almaları durumunda, Franco'nun filmlerinde kendilerine yer bulabildiklerini söylediler.

Son Dakika Ünlü oyuncu hakkında skandal iddia: Cinsel ilişki sahnelerinde oynamam için beni zorladı! - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum