Ünlü Oyuncu Hayatını Kaybetti - Son Dakika

Ünlü Oyuncu Hayatını Kaybetti

08.11.2010 10:52

1
Misak Toros için 10 Kasım 2010 Çarşamba günü saat 12.00'de Ferhan Şensoy tiyatrosunda bir tören düzenlenecek. Aynı gün saat 14.00'te Beyoğlu Üç Horan Ermeni Kilisesinde yapılacak cenaze töreninin ardından toprağa verilecek.
2
Adanalı, Yasemince, Canını Sevdiğimin istanbul'u, Aman Annem Duymasın, Selena, Mahallenin Muhtarları gibi dizilerde rol alan, Nekrüt, Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu gibi sinema filmleriyle kamera karşısına geçen, Hadi Çaman ve Müjdat Gezen gibi tiyatrolarda sahne alan usta Oyuncu Misak Toros, son olarak Müjdat Gezen SanatMerkezinde hoca olarak görev yapıyordu. Misak Toros 70 yaşındaydı.
3
4
5
6
7
8

Son Dakika Ünlü Oyuncu Hayatını Kaybetti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement