Son Dakika Haberleri: Ünlü Oyuncu İtiraf etti: İlişki Sahnelerine Eşimle Hazırlanıyorum

Ünlü Oyuncu İtiraf etti: İlişki Sahnelerine Eşimle Hazırlanıyorum

2 yıl önce

34 yaşındaki oyuncu Alison Brie, itirafta bulundu ve cinsel içerikli sahnelere daha iyi hazırlanmak için eşiyle birlikte çalıştığını söyledi...

1
34 yaşındaki güzel aktrist Alison Brie, rol aldığı dizideki cinsel içerikli sahneler üzerinde çalıştığını itiraf etti. Daha iyi performans sergilemek için eşiyle beraber cinsel içerikli sahneler üzerinde çalışan Alison Brie, ''Eşim sayesinde nasıl hareket etmem gerektiğini öğreniyorum'' itirafında bulundu.

2
5 yıllık ilişkisini bu yılın başlarında evlilikle taçlandıran Alison Brie, eşiyle beğenilerinin ortak olmasından çok mutlu. Eşiyle eğlenceli zaman geçirebildiğini söyleyen Brie, ortak beğenilerinden dolayı eşiyle ilişkisini çok özel bulduğunu açıkladı.

3
Hollywood'daki erkeklerle ilgili açıklamalarda da bulunan Alison Brie, erkek oyuncuların kadınlara göre beslenmelerine ve görünümlerine çok daha fazla dikkat ettiklerini söyledi.

4
Hatta güzel oyuncu, Hollywood'daki aktörleri bu konuda oldukça takıntılı bulduğunu açıkladı.

5
Güzelliği kadar fit görünüşüyle de dikkatleri üzerine toplamayı başaran Alison Brie, bunu boksa borçlu olduğunu söyledi.

6
7
8Haber Yayın Tarihi: 23.12.2017 03:39 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Müslüm filminin yıldızı Şahin Kendirci son haliyle şaşırttı! Aylardır kayıp olan genç mankenin cesedine ulaşıldı! Cinayetin her detayı kan dondurdu Karanlıkta yaşıyordu, 21 yıl sonra kendini gördü! İlk sözleri yüreklere dokundu Çözülmez denen her düğümü çözüyor! Bakın Müge Anlı nereli Bu adada yaşamak yürek ister! Ölümün kıyısında tatil yapıyorlar