Ünlü Oyuncu Lisa Robin Uykusunda Öldü - Son Dakika

Ünlü Oyuncu Lisa Robin Uykusunda Öldü

16.08.2013 15:58

Bir süredir rehabilitasyon merkezinde tedavi gören Lisa Robin Kelly uykusunda gerçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti.

1
'That's 70's Show' programıyla üne kavuşan ünlü oyuncu 43 yaşındaki Lisa Robin Kelly tedavi gördüğü rehabilitasyon merkezinde hayatını kaybetti.
2
Uykusunda ölen Kelly'nin ölüm nedeninin kalp krizi olduğu tahmin ediliyor.
3
Menajeri, alkol ve uyuşturucu sorunu olan ünlü oyuncunun, bu bağımlılığından kurtulmayı çok istediğini ifade etti.
4
TMZ'nin haberine göre, Kelly'nin menajeri, "Bir süredir bağımlılıklarından kurtulmak için savaşıyorudu, ancak bu savaşı kaybetti. Çok üzgünüm" şeklinde konuştu.
5
Kelly, bir süre önce alkol etkisindeyken araba kullanmak suçundan gözaltına alınmıştı. Kelly, bir süre önce alkol bağımlılığı nedeniyle bebeğini düşürdüğünü de söylemişti.
6
Ünlü oyuncunun son hali böyle fotoğraflandı.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

Son Dakika Ünlü Oyuncu Lisa Robin Uykusunda Öldü - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Grinin Elli Tonu'nun yıldızı yeni işiyle şaşırtmadı! Tanıttığı ürünü ne siz sorun ne biz söyleyelim Müzisyen Ezra, sosyal medya hesabından trans olduğunu itiraf etti Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi