Ünlü oyuncu Matt Damon'ın kızı koronavirüse yakalandı - Son Dakika

Ünlü oyuncu Matt Damon'ın kızı koronavirüse yakalandı

14.05.2020 17:23

Hollywood'un usta aktörlerinden olan Matt Damon, eşi Luciana'nın ilk evliliğinden olan kızı Alexia'nın New York'ta oda arkadaşıyla birlikte koronavirüse yakalandığını ancak iyileştiğini açıkladı.

1
Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından dünyaca ünlü oyuncu Matt Damon ve ailesi de etkilendi.
2
Dublin yakınlarında Dalkey adlı küçük kasabada ailesiyle karantinada olan Damon, önceki gün katıldığı bir programda eşi Luciana'nın ilk evliliğinden olan 21 yaşındaki kızı Alexia'nın koronavirüse yakalandığını açıkladı.
3
'The Last Duel' filminin çekimleri sırasında koronavirüs nedeniyle alınan seyahat yasağı sonrası 13 Mart'tan beri eşi ve 3 kızıyla İrlanda'da kalan Matt Damon, Covid-19'un ailesinde de ortaya çıktığını söyledi.
4
"Olabilecek en kısa sürede ABD'ye dönüp Alewia ile buluşmak için sabırsızlanıyoruz." dedi.
5
New York'ta üniversitede okuyan Alexia'nın pandeminin ilk günlerinden oda arkadaşıyla birlikte hastalığa yakalandığını ve iyileştiğini belirten Oscarlı yıldız, "Ailemiz için çok korkutucuydu.
6
"Ama sanırım hepimiz dersimizi aldık. Herkes sosyal mesafeye dikkat ediyor, ellerini yıkıyor."

Son Dakika Ünlü oyuncu Matt Damon'ın kızı koronavirüse yakalandı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular