Ünlü Oyuncu Metroda Objektiflere Yakalandı - Son Dakika

Ünlü Oyuncu Metroda Objektiflere Yakalandı

24.01.2015 19:30

1
Hollywood'un en zengin ve ünlü aktörlerinden biri olan Tom Hanks, binlerce dolarlık otomobillerini bir kenara bırakıp metroya bindi, kimse tanımadı.

2
Oscar ödüllü Tom Hanks, New York, Manhattan'da metroyla seyahat ederken görüntülendi.

3
Üzerinde kabanı, kaşkolu ve beresiyle metroda oturan aktörüanda kimse tanımadı. Hanks, metrodan indikten sonra bir bardakalıp yoluna yürüyerek devam etti.
4
Tom Hanks dışında şehiriçi ulaşımda metroyu kullanan birçok ünlü isim kameralara takıldı. İşte onlardan bazıları...

5
6

Son yılların en ünlü yıldızlarından Bradley Cooper, kendisini şapka ve güneş gözlüğüyle gizleyip ulaşım için metroyu tercih etti...

7
New York'lu metro yolcuları yanı başlarındaki bu kişinin iki kez Oscar'a aday olmuş 39 yaşındaki ünlü oyuncu olduğunu fark etmeden yolculuklarını tamamladı...

8

Ünlü oyuncu, son olarak ülkemizde 7 Kasım'da vizyona giren Serena filmi ile hayranlarının karşısına çıktı...

9

Cooper, bu filmde de başrolü, Umut Işığım'daki rol arkadaşı Jennifer Lawrence ile paylaşıyor.Bradley Cooper, 2011 yılında People dergisi tarafından yaşayan en seksi erkek ilan edilmişti.

10
11
Game of Thrones dizisinin yıldız oyuncusu Richard Madden metroyu kullanmasına rağmen eleştiri yağmuruna tutuldu zira ünlü oyuncu metroda aşırı rahat oturunca bir kadın internet kullanıcısı tarafından ağır bir dille eleştirildi. Ve bakın başına ne geldi...

12
Her şey Game of Thrones dizisinde Rob Stark karakterini oynayan 27 yaşındaki Richard Madden'ın fotoğrafının Metroda Çok Fazla Yer Kaplayan Adamlar (Men Taking Up Too Much Space On The Train) adlı internet sitesinde yayınlanmasıyla başladı.

13
Madden'ın bu fotoğrafını gören bir kadın internet kullanıcısı da "Onu hadım edin" diye başlayan ilginç bir yorum yazdı. Oyuncunun Londra Metrosu'ndaki bu oturuş biçimi 500'ü aşkın kullanıcı tarafından ağır sözlerle eleştirildi.

14

İşte Richard Madden'ın Metroda Çok Fazla Yer Kaplayan Adamlar (Men Taking Up Too Much Space On The Train) adlı internet sitesinde yayınlanan o fotoğrafı...

15
Bülent İnal ve Melisa İnal çifti de metroyu tercih eden isimlerden, İstinye'de oturan çift, trafiğin yoğun olduğu saatte metroyu tercih etti. Kalabalık olan metroda çift ayakta yolculuk yaptı. Çiftin bir arkadaşı ise metroda bu anı ölümsüzleştirerek fotoğraflarını çektirdi. Melisa İnal'da bu fotoğrafı İnstagram sayfasına koyarak, "Metro tıkışması" yorumu yaptı.

16
Hollywood yıldızı Keanu Reeves'in, metroda bir kadına yer vermesi magazin basınında çok konuşuldu. Oysa dünyaca ünlü isim en pratik ulaşım olan metroyu sık sık kullanıyor.

17
Yakışıklı oyuncu New York metrosunda çekilen fotoğraflarıyla bir kez daha hayranlarının kalbini çaldı.

18

Oturduğu yeri ayakta bekleyen bir kadına veren Reeves, dünyanın dört bir yanındaki gazetelere haber oldu.

19
Metrou kullanan ünlü isimlerden biri de Rihanna. Güzel şarkıcı, dünya turnesi kapsamında gittiği Londra'da metroyu kullandı. Birkaç korumasıyla birlikte metroya binen Rihanna, yanına gelen hayranlarıyla da fotoğraf çektirdi.

20
Rihanna, oturmak yerine metroda ayakta kalmayı tercih etti.

21
Ünlü oyuncu Jake Gyllenhaal de metro kullananlardan.Yakışıklı aktör özellikle Avrupa'ya gittiğinde halka karışıp metroya binmeyi sevdiğini söylüyor.

22
Ulaşımda metroyu tercih eden diğer ünlü isimler ise şöyle...

23

Hugh Jackman

24
New York metrosuna binen ve tanınmamak için kasketinin altına saklanan Madonna, ayakta yolculuk etmekten çekinmedi. Madonna kızı Lourdes'in de sık sık metroyla yolculuk ettiğini söyledi.

25

Adam Duritz

26

Ann Coulter

27

Meryl Streep

28

Lindsay Lohan

29

Chris North

30

Taylor Momsen

31

Rudy Giuliani

32

Emmy Rossum

33

Christy Turlington ve Ed Burns

34

Beyonce

35

Claire Danes

Son Dakika Ünlü Oyuncu Metroda Objektiflere Yakalandı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

En acı ihmal! Sigara, odada oyun oynayan dört çocuğu hayattan kopardı Aliş'in uğruna başlık parası biriktirdiği Ayşe büyüdü! Güzelliğine diyecek kelime yok TIME dergisi 'Yılın Kişisi' anketini başlattı! Listede Türkiye'den de bir isim var Zorlu yolculuk başladı! Kurt sürüsü saldırıları, göçerlerin korkulu rüyası Yakışıklılığı tescillenen futbolcu Rurik Gislason'ın itirafı şaşırttı! Bir maçla spermlerine talep yağdı