Ünlü Oyuncu Moda dergisi İçin Cesur Pozlar Verdi! - Son Dakika

Ünlü Oyuncu Moda dergisi İçin Cesur Pozlar Verdi!

3 yıl önce

Pretty Little Liars (Tatlı Küçük Yalancılar) diziyle ünlenen Shay Mitchell bir moda dergisi için hiç olmadığı kadar cesur pozlar verdi! İşte Afrika'da gerçekleşen çekimden ateşli kareler…

1
2010 yılında yayınlanmaya başlayan Pretty Little Liars (Tatlı Küçük Yalancılar) dizisiyle Hollywood kapılarını aralayan Shay Mitchell, Amerikan Modeliste dergisi için kamera karşısına geçti.

2
Ülkemizde de Tatlı Küçük Yalancılar olarak uyarlanan Amerikan dizisinde büyük başarı yakalayan oyuncu dizinin final sezonun bu ay yayınlanmasının ardından dizi yerine film sektöründe şansını deneyeceğini belirtti.

3
En son Jennifer Aniston ve Julia Roberts'ın başrollerinde oynadığı Özel Bir Gün (Mother's Day) filminde oynayarak beyazperde de ismini duyuracağını kanıtlayan Shay Mitchell dergi için verdiği cesur pozlarla bir hayli konuşulacak gibi duruyor.

4
İşte 29 yaşındaki oyuncudan Afrika'nın etnik ruhunu yansıtan moda fotoğrafları…
İşte 29 yaşındaki oyuncudan Afrikanın etnik ruhunu yansıtan moda fotoğrafları…
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Haber Yayın Tarihi: 01.04.2017 02:03 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Model Kinsey Wolonski NBA efsanesi Kobe Bryant için yarı çıplak sahaya atladı Danimarka'nın Beckham'ları, televizyon yıldızı oluyor! İlişkilerini herkes görecek Dünyanın en çok tanınan kadın mumyası Takabuti'nin ölüm nedeni ortaya çıktı Mucize Doktor'un Başhemşire Selvi'si bakın kiminle evli! Gören şaşıp kalıyor Kadın yolcu 'Sütyeniniz görünüyor' bahanesiyle uçağa alınmadı

Son Dakika Haberleri