Ünlü Oyuncu Moda dergisi İçin Cesur Pozlar Verdi! - Son Dakika

Ünlü Oyuncu Moda dergisi İçin Cesur Pozlar Verdi!

01.04.2017 14:03

Pretty Little Liars (Tatlı Küçük Yalancılar) diziyle ünlenen Shay Mitchell bir moda dergisi için hiç olmadığı kadar cesur pozlar verdi! İşte Afrika'da gerçekleşen çekimden ateşli kareler…

1
2010 yılında yayınlanmaya başlayan Pretty Little Liars (Tatlı Küçük Yalancılar) dizisiyle Hollywood kapılarını aralayan Shay Mitchell, Amerikan Modeliste dergisi için kamera karşısına geçti.

2
Ülkemizde de Tatlı Küçük Yalancılar olarak uyarlanan Amerikan dizisinde büyük başarı yakalayan oyuncu dizinin final sezonun bu ay yayınlanmasının ardından dizi yerine film sektöründe şansını deneyeceğini belirtti.

3
En son Jennifer Aniston ve Julia Roberts'ın başrollerinde oynadığı Özel Bir Gün (Mother's Day) filminde oynayarak beyazperde de ismini duyuracağını kanıtlayan Shay Mitchell dergi için verdiği cesur pozlarla bir hayli konuşulacak gibi duruyor.

4
İşte 29 yaşındaki oyuncudan Afrika'nın etnik ruhunu yansıtan moda fotoğrafları…
İşte 29 yaşındaki oyuncudan Afrikanın etnik ruhunu yansıtan moda fotoğrafları…
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Ünlü Oyuncu Moda dergisi İçin Cesur Pozlar Verdi! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı