Ateşli Sahneleriyle Konuşulan Oyuncu Prens İçin Mesleğini Bırakıyor! - Son Dakika

Ateşli Sahneleriyle Konuşulan Oyuncu Prens İçin Mesleğini Bırakıyor!

Geçtiğimiz pazartesi günü Prens Harry ile nişanlandıkları resmi olarak açıklanan Meghan Markle, sezon sonunda 'Suits' dizisinden ayrılacağını açıkladı.

1
Uluslararası ilişkiler okuyan, Birleşmiş Milletler'de görev yapan ve son olarak 'Suits' dizisinde rol alan, ateşli sahneleriyle baş döndüren Meghan Markle oyunculuğu bırakıyor.

2
Önceki gün nişanlısı Prens Harry ile birlikte BBC'ye özel bir röportaj veren 36 yaşındaki oyuncu, "Kariyerimin dışına çıkıp enerjimi vermem gereken diğer şeylere odaklanmak çok heyecan verici.

3
Markle'ın bu sözlerine, Prens Harry de "Yapacak çok şeyimiz var" sözleriyle destek verdi.

4
Bunu bir değişim ve hayatımdaki yeni bir sayfa olarak görüyorum. 7 yıldır aynı dizide rol alıyorum ve bu bölümü tamamladığımı hissediyorum" ifadelerini kullandı.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Haber Yayın Tarihi: 29.11.2017 13:23

Son Dakika Ateşli Sahneleriyle Konuşulan Oyuncu Prens İçin Mesleğini Bırakıyor! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü İntikam almak isteyen çalışan, amirinin kahvesine kimyasal madde koydu Kimi partnerinin kalçalarına dokundu kimi konuğunun pantolonunu indirdi! İşte Türk televizyon tarihinden 12 skandal an Asırlık sır bir türlü çözülemiyor! Bu adada herkes 100 yıldan fazla yaşıyor