Ünlü oyuncu Sarah Edmondson, cinsel ilişki tarikatından nasıl kurtulduğunu anlattı! - Son Dakika

Ünlü oyuncu Sarah Edmondson, cinsel ilişki tarikatından nasıl kurtulduğunu anlattı!

23.09.2019 10:12

42 yaşındaki Kanadalı oyuncu Sarah Edmondson, 20 yıl boyunca içinde bulunduğu cinsel ilişki tarikatı Nxivm'den nasıl kaçtığını, New York Times gazetesine anlattı.

1
42 yaşındaki Kanadalı oyuncu Sarah Edmondson, 27 yaşındayken ''Kişisel Gelişim Grubu'' sanıp katıldığı cinsel ilişki tarikatı Nxivm'den nasıl kurtulduğunu, New York Times'a anlattı.

2
O dönem kariyerinde yükselmek isteyen Edmonson, 10 yılı aşkın bir süre tarikatta kaldı. Öyle ki, tarikatın kurucu üyeleri Keith Reinere ve Nancy Salzman'ın sağ kolu bile oldu.
3
Ancak tarikatın yıllardır süren bir geleneği, Edmondson'u derinden etkiledi. Kurucu Keith Raniere adının baş harflerini vücutlarına dağlayan kadınlar, daha sonra onunla cinsel ilişkiye giriyordu.

4
Kanadalı oyuncu, 40 dakika süren bu acılı işlemi izlerken, içinde bulunduğu topluluğun bir köle sistemi olduğunu anladı.
5
Kendisini tarikatla tanıştıran yapımcı Mark Vicente'nin cesaretlendirmesiyle tarikatı terk etmeyi aklına oyan güzel oyuncu, kocasıyla tarikattan kaçmayı başardı.

6
Film yapımcısı Mark Vicente, güzel oyuncuya bu topluluğun bir kişisel gelişim grubu olduğunu söyledi. Vicente'nin bu yalanına inanan Edmondson, tarikata girdikten sonra korkunç gerçekle karşılaştı.

7
Şimdilerde 2 çocuk annesi olan Edmondson'un tarikatta yaşadıkları, New York Times gazetesinin birinci sayfasında yayınlandı.
8
9
Edmondson, o dönem tarikatı "Dünyayı değiştirmek isteyen hümanist insanlarla dolu" bir topluluk olarak nitelendiriyordu. Bu nedenle yine tarikattan tanıştığı biriyle evlendi ve çocuk sahibi oldu.

Son Dakika Ünlü oyuncu Sarah Edmondson, cinsel ilişki tarikatından nasıl kurtulduğunu anlattı! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor Yıldız oyuncu Gwyneth Paltrow'un başı fena dertte! "Vajina kokulu" mumu alev alıp patladı Doğal ısısını koruyan 500 yıllık mağaraya ilgi büyük! Akın akın geliyorlar