Ünlü Oyuncu Uçağın Tuvaletinde Hostesle İlişkiye Girdi! İşte Magazin Tarihine Damgasını Vuran Skandallar - Son Dakika

Ünlü Oyuncu Uçağın Tuvaletinde Hostesle İlişkiye Girdi! İşte Magazin Tarihine Damgasını Vuran Skandallar

29.04.2019 08:26

Magazin dünyasında bazen öyle talihsiz olaylar yaşanıyor ki, üzerinden yıllar geçse bile unutulamıyor. İşte magazin tarihine damga vuran o skandallar...

1
Ünlü oyuncu bindiği uçağın tuvaletinde bir hostesle sevişti!
Ünlü oyuncu bindiği uçağın tuvaletinde bir hostesle sevişti!
Hostes, ilişki için İngiliz aktör Ralph Fiennes’a, ‘10 üzerinden 10’ vermiş, ünlü oyuncunun gördüğü en iyi aşık olduğunu söylemişti. Hostes Robertson ünlü aktörle daha sonra da birçok kez beraber olduklarını itiraf etmişti. Hostesin, bu itiraflarından sonra işine son verildi.
2
Parkta cinsel ilişkiye girerken yakalandı!
Parkta cinsel ilişkiye girerken yakalandı!
Dünyaca ünlü pop yıldızı Britney Spears, 2004 yılında, o dönem sevgilisi olan eski eşi Kevin Federline ile Almanya Stockholm'deki bir parkta, sevişirken yakalandı.
3
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie, oyunculuğu ve Birleşmiş Milletler bünyesindeki yararlı çalışmaları bir yana, skandallarıyla da tanınan bir yıldız... "Girl, Interrupted" adlı filmdeki oyunuyla "En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu" dalında Oscar kazanan yıldız, ödülünü almaya erkek kardeşi James ile birlikte çıktı. Teşekkür konuşmasını yapan Jolie ile kardeşi, milyonların gözü önünde dudak dudağa öpüştü. Jolie, bunların üzerine bir de "Görüyorsunuz kardeşimle aşk yaşıyorum" diyerek tuz biber ekti.
4
George Michael, gay sevgilisini saatliğini 150 sterline kiraladığı erkek cinsel ilişki işçisiyle aldattı!
George Michael, gay sevgilisini saatliğini 150 sterline kiraladığı erkek cinsel ilişki işçisiyle aldattı!
George Michael, genç bir erkekle uzun uzun öpüşmüştü. Magazin dünyasının büyük ilgisine çeken karelerdeki gencin 23 yaşındaki Çek asıllı erkek cinsel ilişki işçisi olduğu ortaya çıktı. İngiliz News of the World gazetesinin haberine göre şarkıcı, kendini Gay Romeo ismiyle tanıtan genci cinsel ilişki için saati 150 sterline yatına davet etti. Michael'in sevgilisi Goss'un fotoğraflara büyük tepki gösterdiği söylendi.
5
Anna Nicole Smith
Anna Nicole Smith
Anna Nicole Smith, Amerikan Müzik Ödülleri Töreni'nde: Şöhret oluşunu bile 89 yaşındaki milyarder eşiyle evliliğine borçlu olan Smith, Kanye West'i takdim etmek amacıyla çıktığı sahnede skandala yol açtı. Aşırı alkollü Smith, kollarını havaya kaldırarak podyuma çıktı. Zayıfladığını göstermek için öne doğru eğilen ve bu sırada göğüsleri görünen Smith, "Vücudumu beğendiniz mi?" diye sorduğu seyircilerden herhangi bir yanıt alamadı, çünkü salondakilerin de ekran başındaki milyonlar gibi şaşkınlıktan dili tutulmuştu.
6
Ünlü manken, ünlü oyuncularla grup ilişkiye girdiğini itiraf etti!
Ünlü manken, ünlü oyuncularla grup ilişkiye girdiğini itiraf etti!
Kurkova, Brad Pitt ile grup ilişki yaptığı, bu esnada kendisini liseli genç bir kız gibi hissettiği söylemişti. Olay, Brangelina çifti tarafından yalanlanmamıştı.
7
Ünlü oyuncu, hayat kadınıyla basıldı!
Ünlü oyuncu, hayat kadınıyla basıldı!
Liz Hurley ile aşk yaşayan ünlü aktör Hugh Grant, 1995 yılında otomobilinde bir hayat kadınıyla cinse ilişkiye girerken paparazzilere yakalanmış, günlerce magazin basınının gündeminden düşmemişti.
8
Nazan Öncel: Kocamı kardeşimle paylaştım.
Nazan Öncel: Kocamı kardeşimle paylaştım.
Gösteri dünyasında öyle sırlar var ki uzun süre saklı kalamıyor. Bunlardan biri de pop müziğinin en üretken isimlerinden biri olan Nazan Öncel'in yaşamındaki sırdı. Öncel, henüz bu kadar tanınmadığı yıllarda ablası Pınar'ın eşine aşık olmuş ve onunla evlenmişti.
9
Rapçi Fuat - Boys Anılar
Rapçi Fuat - Boys Anılar
"Mesut Yar'la Tuhaf Şeyler"in konuğu Rapçi Fuat ve Boys Anılar idi. Fuat şarkısını söylerken, Boys Anılar'ın solisti aniden sahneye atıldı ve Fuat'ı yumrukladı. Canlı yayın hemen kesildi, Boys Anılar stüdyodan çıkarıldı.
10
Medyum Memiş - Keto
Medyum Memiş - Keto
En iyi medyumun kim olduğunun tartışması yapılırken Medyum Memiş "Gazete benim için herkesi şaşırtan medyum diye manşet attı" diyor. Bu cümlenin ardından Keto, Memiş'in hiç hoşuna gitmeyecek bir haberi hatırlatıyor. Sonrası mı? Tokat ve kavga...
11
Seray Sever'i canlı yayında taciz etti!
Seray Severi canlı yayında taciz etti!
Seray Sever ve Erkekler adlı programın çekimlerinde tiyatrocu Ali Poyrazoğlu, Seray Sever'e ilginç bir sürpriz yaptı. Sohbet sırasında Seray Sever'in, "Beni hiç kimse ellemedi" sözleri üzerine ayağa kalkan Ali Poyrazoğlu, "İnsan yaşamadığı şeyleri yaşamalı" diyerek Sever'i hiç beklemediği bir anda taciz etti.

YORUMLAR (20)
  • barış: aile ortamı sohbet yeri narğile keyfi sayğı sevği çerçevesinde en uygün ve en ücüz mekan deniz cafe şirinevler meydan beyaz çay bulunur hiç bir yerde bulamasınız kürt kahvesi ve beyaz çay bulunur beklerim deniz cafe hizmetinizde Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • sofra restaurant: ev ve iş yerlerine paket servisi yapılır aile yerimiz var tüm bütün ızgara çeşitleri servis 20 tl 5 çeşit salata ayran ve çay ikramımızdır Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Ünlü Oyuncu Uçağın Tuvaletinde Hostesle İlişkiye Girdi! İşte Magazin Tarihine Damgasını Vuran Skandallar - Son Dakika


Advertisement