Ünlü oyuncudan skandal itiraf: Beni dövdükten sonra tecavüz etti! - Son Dakika

Ünlü oyuncudan skandal itiraf: Beni dövdükten sonra tecavüz etti!

10.11.2019 12:13

Fransız oyuncu Valentine Monnier, 1975 yılında ünlü yönetmen Roman Polanski tarafından tecavüze uğradığını itiraf etti.

1
Polanski'nin, 1977'de ABD'de 13 yaşındaki bir kıza tecavüz ettiği iddiasıyla yargılandığı ve tutuklanma korkusuyla ülkeye adım atmadığı belirtildi.

2
62 yaşındaki Fransız oyuncu Valentine Monnier, 1975 yılında İsviçre'nin Gstaad bölgesindeki bir kayak merkezinde yaşadığı korkunç olayı anlattı.
3
O dönem 18 yaşında olduğunu belirten Monnier, ''Roman Polanski'nin tecavüzüne uğradım. Onunla hiçbir bağlantım yoktu, ne kişisel olarak ne de profesyonel olarak. Kayaktan döndükten sonra bana saldırdı. Teslim olana kadar beni dövdü ve sonra bana tecavüz etti. Daha yeni 18 yaşına girmiştim. Ölmekten korkmuştum. Birine anlatırsam bana zarar vereceğini söylemişti." diyerek yıllar önce yaşadığı dehşet dakikalarını anlattı.

4
Polanski'nin menajeri, Monnier'in iddialarını reddederken, Le Parisien gazetesi, ünlü yönetmenin geçmişini gündeme getirdi.

5
Dünyaca ünlü yönetmen Roman Polanski hakkında skandal bir iddia ortaya atıldı.
6
2002'de 'Piyanist' filmiyle 'En İyi Yönetmen' dalında Oscar kazanan Polanski, ödül almaya bile gitmemişti.

Son Dakika Ünlü oyuncudan skandal itiraf: Beni dövdükten sonra tecavüz etti! - Son Dakika


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Sapkın mesajları ifşa olan ünlü aktör Armie Hammer'a destek veren Bella Thorne'a tepki yağdı Beklemedikleri anda geldi, bu görüntü bugün Sahra Çölü'nde çekildi Parkta donmuş halde bulundu! Gizemli cisimle ilgili gerçek çok geçmeden ortaya çıktı Oyuncular şokta! Ünlü dizi Bridgerton'ın müstehcen sahneleri cinsel içerikli sitelere düştü Aylık 1658 lira! Birçok kişi bilmiyor, işte devletten karşılıksız olarak verilen 15 destek