Son Dakika Haberleri: Ünlü oyuncudan skandal itiraf: Beni dövdükten sonra tecavüz etti!

Ünlü oyuncudan skandal itiraf: Beni dövdükten sonra tecavüz etti!

8 gün önce

Fransız oyuncu Valentine Monnier, 1975 yılında ünlü yönetmen Roman Polanski tarafından tecavüze uğradığını itiraf etti.

1
Dünyaca ünlü yönetmen Roman Polanski hakkında skandal bir iddia ortaya atıldı.
2
62 yaşındaki Fransız oyuncu Valentine Monnier, 1975 yılında İsviçre'nin Gstaad bölgesindeki bir kayak merkezinde yaşadığı korkunç olayı anlattı.
3
O dönem 18 yaşında olduğunu belirten Monnier, ''Roman Polanski'nin tecavüzüne uğradım. Onunla hiçbir bağlantım yoktu, ne kişisel olarak ne de profesyonel olarak. Kayaktan döndükten sonra bana saldırdı. Teslim olana kadar beni dövdü ve sonra bana tecavüz etti. Daha yeni 18 yaşına girmiştim. Ölmekten korkmuştum. Birine anlatırsam bana zarar vereceğini söylemişti." diyerek yıllar önce yaşadığı dehşet dakikalarını anlattı.

4
Polanski'nin menajeri, Monnier'in iddialarını reddederken, Le Parisien gazetesi, ünlü yönetmenin geçmişini gündeme getirdi.

5
Polanski'nin, 1977'de ABD'de 13 yaşındaki bir kıza tecavüz ettiği iddiasıyla yargılandığı ve tutuklanma korkusuyla ülkeye adım atmadığı belirtildi.

6
2002'de 'Piyanist' filmiyle 'En İyi Yönetmen' dalında Oscar kazanan Polanski, ödül almaya bile gitmemişti.Haber Yayın Tarihi: 10.11.2019 12:13 

YORUMLAR (5)


Diğer Galeriler

Uzmanlardan zehirli tatula uyarısı! Şifalı diyenlere kanmayın, karaciğer yetmezliğine sebep oluyor Usta oyuncu Yıldız Kenter'in gerçek adını duyan şaşıp kalıyor! İşte Yıldız Kenter'in başarılarla bezeli yaşamı Hem sporcu hem taraftar! Güzel model cesur pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arazinin ortasındaki devasa patatesin içinde ne olduğunu gören şaşıp kalıyor! Prens Andrew, kendisine yöneltilen 'cinsel ilişki kölesi' iddialarına yanıt verdi: Tıbben terleyemiyorum!