Son Dakika Haberleri: Ünlü oyuncunun eski eşinden olay iddia: Evimi basıp ağzına silah soktu!

Ünlü oyuncunun eski eşinden olay iddia: Evimi basıp ağzına silah soktu!

26 gün önce

Ünlü oyuncu Jeremy Renner'ın eski karısı Sonni Pacheco, çocuğunun güvenli bir ortamda büyümediğini belirterek velayet davası açtı. Pacheco'nun, eski eşi hakkındaki iddiaları ise magazin gündemine bomba gibi düştü.

1
ABD'li aktör Jeremy Renner'ın eski karısı Sonni Pacheco, ünlü oyuncunun kendisini ölümle tehdit ettiğini ileri sürdü.
2
2015 yılında boşanma kararı alan çift, 6 yaşındaki kızlarının ortak velaketi konusunda anlaşmış olsa da, Pacheco, kızının babasının yanında güvende olmadığı iddiasında bulundu.

3
Ünlü bir heykeltıraş Sonni, eski kocası Renner'ın, kızı yatak odasında uyurken eve gelip kendi ağzına silah dayadığını ve kendini öldürmek istediğini anlattı.
4
Sonni'nin iddiasına göre, ünlü oyuncu, kendi ağzına soktuğu silahı bir anda ağzından çıkarıp tavana ateş etti.

5
Eski kocasının alkol ve uyuşturucu bağımlısını öne süren genç kadın, Renner'ın intihara meyilli olduğunu da anlattı.
6
Ortaya atılan iddialar sonrası açıklama yapmak zorunda kalan ünlü aktör, eski karısının kendisine çok kızgın olduğunu ve "kafayı onu bitirmeye taktığını" belirtti.
7
Sonni Pacheco ise eski kocasının kendisi için, 'Kızımın böyle bir annesi olacağına hiç olmasın'' dediğini anlattı.
8
Jeremy Renner, eski karısı Sonni Pacheco'ya, nafaka olarak her ay 13 bin dolar (76 bin TL) ödüyor. Ayrıca, eğer ünlü aktörün o yılki geliri 2.3 milyon doları geçerse, yüzde 5'ini karısına veriyor.Haber Yayın Tarihi: 16.10.2019 10:30 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

En çok fidan sahiplenen 20 il açıklandı! Bakın ilk sırada kim var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi! Ünlü model mayoyla gezindiği New York caddelerini ateşiyle kasıp kavurdu Karadeniz halkının kabusu oldu! Gören derhal ihbar etsin