Ünlü Oyuncunun Eşini Görenler 4 Çocukları Olduğuna İnanmıyor! - Son Dakika

Ünlü Oyuncunun Eşini Görenler 4 Çocukları Olduğuna İnanmıyor!

13.11.2018 11:10

Mayıs ayında 4. kez anne olan Ünlü oyuncu Alec Baldwin'in 34 yaşındaki Yoga Eğitmeni eşi Hilaria Baldwin, kusursuz fiziğinin sırlarını açıkladı.

1
Ünlü oyuncunun genç karısı arka arkaya dört tane çocuk dünyaya getirmesine rağmen fiziksel görüntüsü hala 20'li yaşlarındaki gibi kaldı.

2
Doğum yaptıktan sadece birkaç hafta içinde hamilelik öncesi görüntüsüne kavuşan 34 yaşındaki Baldwin, sırrını Womens Health Mag'in internet sitesinde yayınlanan bir videoyla açıkladı.
3
Baldwin "Birinci sırrım: Hamilelik öncesinde formdaydım. Hamilelik sırasında da formdaydım. Bedenimin genişlemesine, kilo almama ve fiziksel olarak yavaşlamak zorunda kalmama rağmen her gün aktif olmak için elimden geleni yaptım" dedi.

4
"Üç Çocuğumun Peşinden Koşmak Zorundaydım"
Üç Çocuğumun Peşinden Koşmak Zorundaydım
Dördüncü bebeğine hamile olduğu dönemde bazen kendini son derece yorgun hissettiğini, sadece uzanmak arzusu içinde olduğunu söyleyen Baldwin "Ama bunu yapamadım. Çünkü üç tane küçük çocuğum vardı ve ben onların peşinde koşmak zorundaydım" diye konuştu.
5
Her Yerde Spor Yapıyor
Her Yerde Spor Yapıyor
Düzenli olarak egzersiz yaptığı bilinen Baldwin, kendini sadece spor salonuyla sınırlı da tutmuyor. Bazen mutfakta, bazen banyoda bazen de çocuklarıyla ilgilenirken sürekli kaslarını çalıştıracak hareketler yapıyor.
6
"Bedenimi Dinlemeyi Öğrendim"
Bedenimi Dinlemeyi Öğrendim
"Hayatım boyunca bedenimin bana söylediklerini dinlemeyi öğrendim. Bedenimin ihtiyacı olduğunda istediği kadar dinleniyorum. Aktif olmam gerektiğinde de yine onun isteklerine kulak veriyorum" diye konuşuyor.

7
8
34 Yaşındaki Genç Kadının 4 Çocuğu Var
34 Yaşındaki Genç Kadının 4 Çocuğu Var
Henüz 4 aylık Romeo adında bir oğlu bulunan Hilaria Baldwin'in beş yaşında Carmen, üç yaşında Raphael ve iki yaşında Leonardo adında üç çocuğu daha bulunuyor. Hilaria ve Alec Baldwin, mutlu bir evlilik sürdürüyor.
9
Yoga Yapmanın Yeri ve Zamanı Yok
Yoga Yapmanın Yeri ve Zamanı Yok
Alec Baldwin'in yoga eğitmeni karısı Hilaria için yoga yapmanın yeri ve zamanı yok.

10
Araba kullanırken, yemek yaparken, temizlik yaparken veya sadece otururken... Hilaria için egzersiz ve yoga yapmanın yeri ve zamanı yok.
11
Genç kadın, insanların sürelerine takılmaksızın hareket etmeleri gerektiğini söylüyor.
12
Düzgün bir fiziğe sahip olmak için spora gitmenin zorunlu olmadığını dile getiren Yoga Eğitmeni, sadece 'Hareket Edin' çağrısında bulunuyor.
13
14

Son Dakika Ünlü Oyuncunun Eşini Görenler 4 Çocukları Olduğuna İnanmıyor! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement