Son Dakika Haberleri: Ünlü oyuncunun otel odasındaki üçlü ilişki fantezisi, başına bela oldu!

Ünlü oyuncunun otel odasındaki üçlü ilişki fantezisi, başına bela oldu!

9 gün önce

Kiminin cinsel ilişki kaseti ortaya çıktı, kiminin ise çöpe attığı çıplak fotoğraflar basına sızdı. İşte bir dönem ünlüler alemine damga vuran skandallar...

1
Rob Lowe
Rob Lowe
Ünlü oyuncu Rob Lowe, 1988 yılında Atlanta'da bir otelde, iki eşcinsel kızla yattı. Kızlar arasındaki eşcinsel ilişkiyi kasede alan Rob'un başı, bu kaset yüzünden derde girdi. Otelden Lowe'un çektiği bandı alarak ayrılan genç kızlar, bu görüntüleri onun aleyhinde kullandı.
2
Angelina Jolie ve kardeşi James Haven
Angelina Jolie ve kardeşi James Haven
Angelina Jolie, erkek kardeşi James Haven'i, Oscar Ödül Töreninde, dudağından öperek, ''Görüyorsunuz, kardeşimle aşk yaşıyorum'' dedi.
3
Marcia Cross
Marcia Cross
57 yaşındaki Amerikalı oyuncu Marcia Cross, bir dönem kocası tarafından çekilen çıplak fotoğraflar yüzünden adından söz ettirmişti. Cross'un, Los Angeles'taki evini temizlemeye gelen görevliler, ünlü oyuncu tarafından çöpe atılmış çıplak fotoğrafları buldu. Fotoğrafların basına sızması üzerine tedirgin olan temizlik şirketi ise, "Bir insan herhangi bir şeyini çöpe atmışsa artık onun üzerinde hak iddia edemez" şeklinde açıklama yaptı.
4
Eric Dane ve Rebecca Gayheart
Eric Dane ve Rebecca Gayheart
Eric Dane ile eşi Rebecca Gayheart'ın cinsel ilişki kasedi ortaya çıktı. Ünlü çiftin bir küvette görüldüğü kasetle ilgili avukatlar, ''Bunlar cinsel ilişki görüntüleri değil, yalnızca çıplaklık içeren videolar'' dese de, bu video çok uzun bir süre internet aleminin diline düşmüştü.
5
Leighton Meester
Leighton Meester
Gossip Girl dizisindeki Blair Waldorf karakteriyle sarsılmaz bir ün yakalayan genç yıldız Leighton Meester'ın da başı cinsel ilişki kaseti yüzünden belaya girdi. Bu görüntülerin Meester'ın kendisi tarafından çekildiği öne sürülse de, güzel oyuncunun cephesinden herhangi bir açıklama gelmemişti.


Haber Yayın Tarihi: 07.08.2019 03:57 

YORUMLAR (4)


Diğer Galeriler

Erkekleri domuza çevirip koleksiyon yapan büyücünün adası bulundu Aşk Adası'yla fenomen olmuştu, sokak ortasında uygunsuz görüntülendi Kim inanır 50 yaşında olduğuna! Kusursuz vücuduyla genç kızlara taş çıkarttı Balığın yanında sakın roka yemeyin! İşte asla birlikte tüketmemeniz gereken besinler Doğumdan sonra aldığı kilolarla olay olan Evcen'den, eleştirilere yanıt gibi paylaşım!