Ünlü oyuncuya şok! Karısı öz oğlu tarafından bıçaklanarak öldürüldü - Son Dakika

Ünlü oyuncuya şok! Karısı öz oğlu tarafından bıçaklanarak öldürüldü

17.10.2019 12:16

ABD'li aktör Ron Ely'nin 35 yıllık eşi, öz oğlu tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

1
Tarzan filmiyle tanınan 81 yaşındaki ünlü aktör Ron Ely, hayatının en büyük trajedisini yaşadı.

2
Hürriyet'in haberine göre, Ely çiftinin 30 yaşındaki oğlu Cameron henüz bilinmeyen bir sebeple annesi Valerie Lundeen'e bıçakla saldırdı. Daha sonra da 911'i arayarak babasının, annesini bıçakladığını söyledi. Polis, o anlarda Cameron Ely'nin ağladığını ve nefes nefese olduğunu belirtti.

3
Annesini katleden Cameron Ely, polislere tehditler savurunca, vurularak öldürüldü. Oyuncu Ron Ely'nin ise güvende olduğu belirtildi.

4
Akşam saat 20: 00 sıralarında meydana gelen olayda, Ely çiftinin evine giden polisler, çatıda çiftin oğlu Cameron'u gördüler. Polis, şüpheli olarak gördüğü Cameron Ely'e ateş açtı.
5
Çiftin ikisi kız diğeri erkek üç tane çocuğu bulunuyor.
6
911'e gelen ihbar telefonu üzerine verilen adrese giden polis ekibi, ölümcül yaralar almış bir kadının cansız bedeniyle karşılaştı. Daha sonra çevreyi araştıran polis şüpheli olarak nitelendirilen Cameron Ely'i buldu.

7
Bir süredir yürüme engelli olan Ron Ely ile eski Florida güzeli Valerie 35 yıldır evliydi.

8
Ünlü oyuncunun Santa Barbara'daki çiftlik evinde, tam anlamıyla bir aile faciası meydana geldi.

9
10

Son Dakika Ünlü oyuncuya şok! Karısı öz oğlu tarafından bıçaklanarak öldürüldü - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Yaşlandıkça güzelleşen efsane! 36 yıl önce de harikaydı şimdi de Kansere yenik düştü! MasterChef Junior yarışmacısı Ben Watkins hayatını kaybetti Burada yaşamak yürek ister! Dev kayaların altındaki köy görenleri hayrete düşürüyor Sosyal medya şahlandı! Kafa karıştıran kısıtlama saatlerini fena ti'ye aldılar Pişman olması yetmedi! 14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye giren öğretmen ömür boyu bu damgayla yaşayacak