Ünlü Şarkıcı Bebeğinin Plasentasını İçti! İşte Bebeğinin Plasentasını Yiyip-İçen Ünlüler - Son Dakika

Ünlü Şarkıcı Bebeğinin Plasentasını İçti! İşte Bebeğinin Plasentasını Yiyip-İçen Ünlüler

13.11.2018 10:44

Geçtiğimiz günlerde 2. bebeğini kucağına alan şarkıcı Hilary Duff da çocuğunun plasentasını yiyip içen ünlüler kervanına katıldı.

1
32 yaşındaki Hillary Duff, Banks Violet adını verdiği kızının plasentasını meyveli içeceği karıştırıp içtiğini söyledi.
2
Duff, bunun hayatı boyunca tükettiği en lezzetli meyveli içecek olduğunu da söyledi.
3
KOURTNEY KARDASHIAN
KOURTNEY KARDASHIAN
Her ne kadar kız kardeşi Kim, plasenta yemek konusundaki açıklamarıyla gündemden düşmese de Kardashianlarda kendi plasentasını yiyen ilk kişi Kourtney oldu. 3. çocuğunu dünyaya getirdikten sonra plasentasını haplara çevirmenin hayatını değiştiren bir şey olduğunu söyleyen Kourtney, plasenta yemenin adeta hayranı! Ee ne diyelim afiyet olsun.
4
KIM KARDASHIAN
KIM KARDASHIAN
Her konuda olduğu gibi bu konuda da adı sıkça telaffuz edilen bir isim Kim Kardashian!

2015 yılında oğlu Saint West'i dünyaya getiren Kim Kardashian, doğum sonrası depresyonunu atmak ve enerjiyi arttırmak amacıyla plasentasını yediğini dünya aleme duyurdu.

5
GABY HOFFMANN
GABY HOFFMANN
Girls dizisinden Caroline olarak izlediğimiz Gaby Hoffmann da plasentayı farklı bir şekilde mideye indirmeyi tercih eden ünlülerden...

2015 yılında dünyaya getirdiği kızının plasentasını donmuş çilek, muz ve yaban mersini ile mikserden geçiren Gaby, hazırladığı bu karışımı 3 hafta sonra yedi.

6
MAYIM BIYALIK
MAYIM BIYALIK
The Big Bang Theory'nin Amy'si de plasentanın gücüne inanan ünlü annelerden. Plasentasını kapsül şeklinde yedikten sonra blogundan memelilerin kendi plasentalarını yemesinin onlar için iyi olduğunu yazan Mayim, bunu daha önce yapan ve tepki gören annelere destek çıktı.
7
KIM ZOLCIAK
KIM ZOLCIAK
Amerikan televizyonlarının tanınan yüzü Kim Zolciak, 2013 yılında dünyaya getirdiği ikiz bebeklerinin plasentasını farklı bir şekilde mideye indirdi!

İkizlere doğum yaptıktan sonra Kim ilk iş olarak plasentasını sıvılaştırdı. Sıvı plasentasından eşi ve kendisine birer smoothie hazırlattı. Çift, bu soğuk içeceği afiyetle midelerine indirdi.

8
NATASHA HAMILTON
NATASHA HAMILTON
Atomic Kitten müzik grubunun güzel şarkıcısı da plasentasını doğumdan sonra hap olarak tüketen ünlülerden...

2014 yılında ilk kızı Ella'yı kucağına alan 3 erkek çocuk sahibi Natasha, kendi plasentasını yemekle ilgili ilginç açıklamalarda bulundu;

Plasentayı parçalayıp yeseydim, hasta biri gibi hissederdim. Ama bunlar hapa dönüştürüldü ve bana sadece 175 pounda patladı. Hayatımda harcadığım en iyi para.

9
KAILYN LOWRY
KAILYN LOWRY
Kendi plasentalarını yiyen ünlü annelerin izinden giden bir isim de Kailyn Lowry!

2013 yılında henüz 21 yaşındayken, ikinci oğlunu dünyaya getiren genç anne, plasentasını kurutup günlük kapsüllere çevirtti. Kailyn, bu hapları kullandıktan sonra daha iyi uyuduğunu dile getirmişti.

10
JANUARY JONES
JANUARY JONES
2011 yılında dünyaya getirdiği oğlu Xander Dane'in plasentasını kapsülleştiren January, bu hapların enerjisini fazlasıyla arttırdığına yemin ediyor.
11
ALICIA SILVERSTONE
ALICIA SILVERSTONE
Amerikalı oyuncu Silverstone da 2011 yılında dünyaya getirdiği oğlu Bear Blu'nun plasentasını haplara dönüştürmüştü. Oyuncu hapları kullanmaya başladıktan sonraki günlerde o kadar mutlu görünüyormuş ki eşi Christopher, bu haplara mutlu haplar demeye başlamış

Son Dakika Ünlü Şarkıcı Bebeğinin Plasentasını İçti! İşte Bebeğinin Plasentasını Yiyip-İçen Ünlüler - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement