Son Dakika Haberleri: Ünlü şarkıcı Betül Demir, siyah mayolu pozuyla Instagram'ı salladı!

Ünlü şarkıcı Betül Demir, siyah mayolu pozuyla Instagram'ı salladı!

14 gün önce

39 yaşındaki ünlü şarkıcı Betül Demir, siyah mayolu cesur pozuyla takipçilerinden tam puan aldı.

1
39 yaşındaki pop sanatçısı Betül Demir, kusursuz fiziğiyle kendine hayran bırakmaya devam ediyor.
2
Sosyal medyada oldukça aktif olan ünlü şarkıcı, Instagram'daki cesur pozlarına bir yenisini daha ekledi.
3
Siyah mayolu pozuyla takipçilerinin aklını başından alan Demir'in fotoğrafı, yorum yağmuruna tutuldu.
4
Şarkıcının iddialı pozuna, ''Aşık oldum resmen'', ''Bacaklarda sütun gibi maşallah'', ''Harikasın'', ''Sanat eseri'' ve ''Çok çekicisin'' gibi bir yığın yorum yapıldı.
5
Betül Demir kimdir?
Betül Demir kimdir?
Betül Demir, 25 Eylül 1980 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Lise yıllarından itibaren müzik öğretmeninin tavsiyesi ile şan ve solfej dersleri almaya başladı. Yine aynı sene şan ve solfej derslerini, vokal ve jingle'lar izledi. Aynı zamanda Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde eğitim gördü.
6
Sütçü İmam Üniversitesi Opera Şan bölümünde okudu. Ayrıca İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu.
7
İlk albümü Ayrılığın El Kitabı, 26 Mayıs 2006'da piyasaya çıktı. Bu albümde yer alan Yaz Geliyor, Yapamadım, Günahımı Alma ve Taş Duvarlar şarkılarına video klip çekildi. Albümde prodüktörlük, söz yazarlığı ve besteci kimliğiyle Betül Demir'in kardeşi Sude Bilgi Demir yer aldı. Aynı zamanda Aysel Gürel, Güven Baran, söz ve besteleri ile albüme katkıda bulundu.
8
Betül Demir, 2 Ağustos 2007'de "Betül Demiremix" adlı remiks albümünü çıkarttı. Bu albümünde "Ayrılığın El Kitabı" albümündeki bazı şarkıların remiksleri ile 3 yeni şarkı yer aldı. Albümün tek video klibi ise öne çıkan "Başka Bir Şey" şarkısına çekildi. Başarılı sanatçı "Sahil Sahil" ile Latin pop rüzgarı estirip, "Bahane Bulma" ile elektronik müziğin derinliklerine daldı.
9
Betül Demir, 2008 yılında 3 Hürel'in "Sonsuza Kadar" albümünde "Gönül Sabreyle" isimli rock şarkısını yorumlarken aynı yıl 2 Temmuz tarihinde Seyhan Müzik'ten "Süper" isimli albümünü çıkardı ve ilk video klip albümün çıkış parçası Mustafa Uslu tarafından "Süper" şarkısına çekildi. Aranjörlüğünü Mustafa Ceceli'nin yaptığı albümde sanatçı, Sezen Aksu, Güven Baran, Sinan Akçıl, Fettah Can gibi isimlerin şarkılarını yorumladı.Haber Yayın Tarihi: 22.11.2019 11:17 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Belediyelerin kar diyaloğu gülümsetti: Temizliğe başladık kanka! Anavatanı Vietnam ama Muğla'da da yetişiyor! Bir tas çorbası 350 dolar 'Çocuklara yardım' için İngiltere'den yola çıktı, koşarak 1 yılda İstanbul'a vardı! Estetik operasyonlarla bambaşka birine dönüşen Zara'nın son haline eleştiri yağdı! Emmy Ödülü'nü kazanan ilk Türk Haluk Bilginer sanıyorduk! Kimsenin bilmediği gerçek ortaya çıktı