Son Dakika Haberleri: Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın serveti dudak uçuklatıyor! İşte ünlü isimlerin mal varlıkları

Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın serveti dudak uçuklatıyor! İşte ünlü isimlerin mal varlıkları

15 gün önce

İşte ünlü isimlerin dudak uçuklatan mal varlıkları...

1
Demet Akalın
Demet Akalın
Kocası Okan Kurt'un aldığı 100 tırla övünen Demet Akalın'ın mal varlığı dudak uçuklatan cinsten... Acarkent'te 800 bin dolar değerinde villa, Ulus'ta toplam 1 milyon 300 bin dolar değerinde 3 daire, Çeşme'de 450 bin TL'lik denize sıfır yazlık, Maslak'ta 1 adet daire, bankada en az 400 bin TL, Gölcük'te 4 ev ve arsa.
2
Tuba Büyüstün
Tuba Büyüstün
Türkiye'nin en güzel kadınlarından biri olarak gösterilen Büyüküstün'ün, oyunculuk kariyerinden elde ettiği tüm geliri 'Baykon Endüstriyel Tartım Sistemleri' ve 'İstron Elektronik Teknolojileri' adlı iki firmaya yatırdığı belirtiliyor. Büyüküstün, Kazakistan, Azerbaycan ve Kırgızistan gibi ülkelerde de ticari faaliyetler yürütüyor.
3
Ata Demirer
Ata Demirer
Başarılı oyuncu Ata Demirer'in 'Eyvah Eyvah' filminden kazandığı geliri, Bozcaada'da bir üzüm bağını satın almak için kullandığı biliniyor.
4
İbrahim Tatlıses
İbrahim Tatlıses
İbrahim Tatlıses'in servetinin Demet Akalın'dan eksiği yok, fazlası var. Seyrantepe'de 1.5 dönüm arsa üzerinde kebap salonu, TV binası, Tatlıses Şirketler Grubu binası, By Tatlıses Giyim Atölyesi, Demirciköy Alarko Sitesi'nde bir villa, Seyrantepe Oyak Sitesi'nde 3 daire, Şanlıurfa'da 1 daire, Şanlıurfa'da 3 dönüm arsa, İzmir Narlıdere Folkart Evleri'nde 1 daire, Hadımköy Günışığı konaklarında bir villa, 1 tekne, 2 sürat motoru, 2 tane Mercedes marka Otomobil, 3 Jeep, 1 tane limuzin, 20 tane şirket aracı, Bodrum Bitez'de 48 daireli Tatlıses Paradise apartları ve içinde bir villa, Bodrum Bitez'de 6 buçuk dönüm üzerine denize sıfır 26 odalı Golo Beach Hotel, Bodrum Bitez'de 6 buçuk dönüm arsa, Kuşadası'nda 8 dönüm üzerine 6 katlı 157 odalı 314 yataklı Tatlıses Otel ve İstanbul'da 5 kebap salonu
5
Seda Sayan
Seda Sayan
Seda Sayan'ın, Londra'da Paris Hilton ve İngiliz şarkıcı Amy Winehouse'un da oturduğu Kingston bölgesinde, 400 bin sterline bir ev satın aldığı biliniyor.
6
Seren Serengil
Seren Serengil
Bir cam atölyesi hayali kuran ve dünyanın en pahalı tabaklarını üretmeyi hedeflediğini belirten Seren Serengil, "Üreteceğim tabaklar koleksiyon parçaları olup dünyada sadece 100 ailede olacak. Bunları çok önemli bir markanın adı altında satışa sunacağım" demişti. Şimdilerde hayali gerçek oldu ve bu işle uğraşıyor.

7
Sibel Can
Sibel Can
Sibel Can'ın yalnızca İstanbul'da 50 dairesi bulunuyor. Nakkaştepe'de ve Levent'te boğaz manzaralı villa, Bodrum'da 2 villa, Miami'de villa ve yarış atı ile bankada yüklü bir nakit...
8
Tarkan
Tarkan
Başarılı sanatçı Tarkan, Beykoz Öğümce Köyü'nde çiftlik, Tarabya Sümer Korusu'nda 2.1 milyon TL değerinde villa, Arnavutköy'de tarihi köşk, New York'ta daire, Los Angeles'ta studio daire, iki cip ve bir otomobil sahibi.

9
Cem Yılmaz
Cem Yılmaz
Geçtiğimiz günlerde Defne Samyeli ile olan ilişkisini noktalayan Cem Yılmaz'ın serveti de ağızları açık bırakan cinsten. Levent'te bir villa, 1 milyon dolar değerinde bir tekne, Çeşme'de villa, bir benzin istasyonu, Bentley otomobil, 3 Maxi Scooter motosiklet, 1 Mini Cooper, 1 antika Anadol, 1 cip, 3 Porsche...Haber Yayın Tarihi: 25.11.2019 04:09 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Instagram fenomenine hapis şoku! 1 saatte 4 mağaza soydu Fenerbahçelilerin sevgilisi Aly Eckman, çıplak pozlarıyla Instagram sansürüne meydan okudu Otomobil alacaklar dikkat! Bu fırsatı kaçıran pişman olur, 20 gün kaldı Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge'den, Türkiye'yi gururlandıran paylaşım! Gören şaka yaptığını sanıyor! Vücut geliştirici adam, şişme kadınla evleniyor