Ünlü Şarkıcı İmaj Değiştirdi Görenler Gözlerine İnanamadı - Son Dakika

Ünlü Şarkıcı İmaj Değiştirdi Görenler Gözlerine İnanamadı

The Weeknd ile ilişkisini noktalayan ve eski aşkı Justin Bieber'e dönen Selena Gomez saçlarını boyatarak imaj yeniledi.

1
Son zamanlarda özel hayatındaki radikal dönüşümleriyle adından söz ettirenSelena Gomez, bir diğer değişimi de güzellik sahnesinde gerçekleştirdi.

2
Aykırı esintiler taşıyan kıyafetiyle kırmızı halıda beklenenlerin aksine tek başına boy gösteren güzel şarkıcı, yenilediği sarı saçlarıyla herkesi şaşkına çevirdi.

3
Instagram Story'sinde bir perukla yeni görünümünü gizleyen Selena, takipçilerini olası bir sürprize karşı meraklandırmıştı ancak, kimse bu kadarını beklemiyordu.

4
Son zamanlarda yıldızların benimsediği geçici değişimlerin aksine Selena'nın bej platin saçları gerçek! İlk kez böyle bir renk deneyen ve başarıyla taşıyan genç yıldızı hayranları 90'ların asi kızı Madonna'ya benzetti. Pop müziğin yeni kraliçelerinden olan Selena için böyle bir benzetme çok da yanlış değil.

5
Islak saçları ve beyaz geceliğiyle gerçekleştirdiği Wolves performansı gecenin en çok konuşulanlarından biri olan yeni nesil ikon Selena, her yaptığını kendine yakıştıran duruşu ve kırmızı halıyı durduran güzellik anıyla hedefi 12'den vuruyor!

6
EVRİM GEÇİRDİ
EVRİM GEÇİRDİ

2007'de Disney prensesi olarak hayatlarımıza giren Selena Gomez taze güzelliği ve sağlıklı, dolgun saçlarıyla Hollywood'a genç bir soluk getirdi.

7
Selena genç yaşının tabiatına uyarak abartılardan kaçındı. 2008 yılında omzundaki küt saçları ve kakülleriyle Amerikan şarkıcı güzellik evrimindeki ilk adımını atmış oldu.

8
2009 yılında saçları daha da kısaldı ve kakülü perçeme dönüştü. Siyah elbisesi, incileri ve yeni saç kesimiyle Selena modern zamanlarda bir lady'i anımsatıyordu.

9
Her yıl yeni bir tarz ile hayranlarının karşısına çıkan Gomez bu haliyle de herkesi şaşırttı.

10
JUSTİN BİEBER İLE BARIŞTI
JUSTİN BİEBER İLE BARIŞTI

Yıllarca flört eden Selena Gomez ile Justin Bieber birçok kez ayrılıp barıştı. İkili bir dargın bir barışık ilerleyen ilişkilerinde çeşitli olaylar yaşadı. Yıllarca süren süreçte son olarak Selena Gomez geçtiğimiz ay The Weeknd ile olan ilişkisini noktalamış ve Biebir ile tekrar barışmıştı.

11
12
13
14
15

Haber Yayın Tarihi: 20.11.2017 14:51

Son Dakika Ünlü Şarkıcı İmaj Değiştirdi Görenler Gözlerine İnanamadı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

İntikam almak isteyen çalışan, amirinin kahvesine kimyasal madde koydu Kimi partnerinin kalçalarına dokundu kimi konuğunun pantolonunu indirdi! İşte Türk televizyon tarihinden 12 skandal an Asırlık sır bir türlü çözülemiyor! Bu adada herkes 100 yıldan fazla yaşıyor Arkadaşı tarafından 120 km hızla giden araçtan itilen genç kadın bebeğini kaybetti Görüntüsü bile ürkütüyor! Türkiye'nin ve dünyanın en tehlikeli yolu heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı