Şarkıcı Linet'in, 90 kilo olduğu fotoğraflar ortaya çıktı - Son Dakika

Şarkıcı Linet'in, 90 kilo olduğu fotoğraflar ortaya çıktı

Ünlü şarkıcı Linet, 'Yatsın Yanıma' single'ıyla sevenleriyle buluştu. Fit görünüşüyle dikkat çeken ünlü şarkıcının bir dönem 90 kiloya kadar çıktığı fotoğraflar ise yeniden gündeme geldi. Şarkıcının o halini görenler gözlerine inanamadı.

1
'Yatsın Yanıma' single'ıyla sevenleriyle buluşn başarılı şarkıcı Linet şarkısına çektiği kliple de oldukça beğenildi.
2
Koronavirüs salgının yayılmasıyla herkesin evine kapandığı şu günlerde şarkıcı Linet, Suna Akyıldız'a WhatsApp üzerinden bir röportaj verdi.
3
Ünlü şarkıcı verdiği röportajda 90 kilodan 60 kiloya nasıl düştüğünü açıkladı. İşte Linet'in zayıflama sırrı…
4
"Bir dönem çok kiloluydunuz. Kilolardan kurtulunca sanki kendinizi buldunuz?" Linet şu cevabı verdi;

5
"Bir ara 90 kiloya kadar ulaşmıştım. Tam 40 kilo verdim. Çok zayıfladığım bir dönemim vardı ve bu hiç hoşuma gitmedi."
6
"Şu anda ise 60 kiloyum. İnanılmaz bir kas kütlesi kazandım. İki yıldır spor yapıyorum ve dengeli besleniyorum. Kendimi çok iyi hissediyorum."
7
"Kilo, büyük bir külfet. Sanayi tipi yemekler, fast food'lar insanların sadece kilosuyla değil, sağlığıyla da oynuyor. Öyle bir devirdeyiz ki sağlıklı beslenmek hem çok pahalı hem de meşakkatli. Ben ne kadar zayıflasam da beynim hâlâ şişman. Yemek yediğim zaman mutlu oluyorum. Aç kaldığım zaman çok agresif ve mutsuz oluyorum."
8
"Eski resimlerinize baktığınızda ne hissediyorsunuz?"
Eski resimlerinize baktığınızda ne hissediyorsunuz?
"Kendimi tanıyamıyorum. Her geçen gün daha da güzelleştiğimi fark ediyorum. Bu herkes için geçerli aslında. Her geçen yıl daha modern, daha hafif makyajlar ve daha doğal saçlar tercih ediyorum. Öyle abartılı topuzlar yok."
9
İşte Linet'in 90 kilo olduğu halinden birkaç kare;
10
11
12
13

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Camiler ibadete açılıyor! İşte İstanbul, Ankara ve İzmir'de cuma namazı kılınabilecek camiler Canlı yayında göğüsleri görünen Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesinden itiraf: Bilerek yaptım Kimyasal cilt temizleme losyonunu kullananların yüzleri yandı! Hemşire korkunç fotoğrafları bir bir paylaştı Dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry karnı burnunda mayo giyip denize koştu Salgın başlayınca kendisini haremiyle lüks otele kapatan Tayland Kralı cariyesiyle bisiklet keyfi yaptı