Son Dakika Haberleri: Ünlü Şarkıcı Madonna, Tecavüze Uğradığını Söyledi

Ünlü Şarkıcı Madonna, Tecavüze Uğradığını Söyledi

7 yıl önce

Madonna, gençliğinde New York'ta yaşarken bıçak zoruyla tecavüze uğradığını açıkladı.

1
Madonna, gençliğinde New York'ta yaşarken Bıçak zoruyla tecavüze uğradığını açıkladı.
2
Ünlü şarkıcı Madonna, hayallerine kavuşmak ve başarılı bir sanatçı olmak için geçmişinde yaşadığı zorlukları ve şiddet dolu anları sevenleriyle paylaştı.
3
Madonna, Harper's Bazaar adlı dergi için kaleme aldığı 'The Daring Issue' (Cesaret İsteyen Konu) adlı makelesinde, 19 yaşındayken bıçakla tehdit edilerek bir binanın çatısında tecavüze uğradığını yazdı.
4
Makale, adından esinlenerek, Madonna'nın yaşadıklarını ve 'cesur' kararlarını anlatıyor. Şarkıcı, ünlü olma hayalleriyle Michigan'dan New York'a geldiğini ancak hayallerini süsleyen şehrin beklediği gibi olmadığını belirtti.
5
Madonna, "New York beni hoş karşılamadı. Daha ilk yılımda silahla tehdit edildim. Sırtımda bıçakla zorla bir binanın çatısına çıkarıldım ve orada tecavüze uğradım. Evime defalarca hırsız girdi. Radyom çalındıktan sonra değerli bir eşyam da yoktu" sözleriyle gençliğinde yaşadağı zor dönemi anlattı.
6
Madonna, "Geçmişe dönüp baktığımda, o olayın ben daha güçlendirdiğini biliyorum. Beni yaşamaya zorladı" dedi.
7
55 yaşındaki şarkıcı, yaşadıklarından çok şey öğrendiğini ifade ederek, "Eğer inandığınız şeyler için savaşmak istemiyorsanız, dövüş ringine girmeyin bile" dedi. Başarılı şarkıcı, tüm yaşadıklarına rağmen pes etmediğinin söyledi.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21Haber Yayın Tarihi: 05.10.2013 11:55 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!