Ünlü Şarkıcı Madonna, Tecavüze Uğradığını Söyledi - Son Dakika

Ünlü Şarkıcı Madonna, Tecavüze Uğradığını Söyledi

05.10.2013 11:55

Madonna, gençliğinde New York'ta yaşarken bıçak zoruyla tecavüze uğradığını açıkladı.

1
Madonna, gençliğinde New York'ta yaşarken Bıçak zoruyla tecavüze uğradığını açıkladı.
2
Ünlü şarkıcı Madonna, hayallerine kavuşmak ve başarılı bir sanatçı olmak için geçmişinde yaşadığı zorlukları ve şiddet dolu anları sevenleriyle paylaştı.
3
Madonna, Harper's Bazaar adlı dergi için kaleme aldığı 'The Daring Issue' (Cesaret İsteyen Konu) adlı makelesinde, 19 yaşındayken bıçakla tehdit edilerek bir binanın çatısında tecavüze uğradığını yazdı.
4
Makale, adından esinlenerek, Madonna'nın yaşadıklarını ve 'cesur' kararlarını anlatıyor. Şarkıcı, ünlü olma hayalleriyle Michigan'dan New York'a geldiğini ancak hayallerini süsleyen şehrin beklediği gibi olmadığını belirtti.
5
Madonna, "New York beni hoş karşılamadı. Daha ilk yılımda silahla tehdit edildim. Sırtımda bıçakla zorla bir binanın çatısına çıkarıldım ve orada tecavüze uğradım. Evime defalarca hırsız girdi. Radyom çalındıktan sonra değerli bir eşyam da yoktu" sözleriyle gençliğinde yaşadağı zor dönemi anlattı.
6
Madonna, "Geçmişe dönüp baktığımda, o olayın ben daha güçlendirdiğini biliyorum. Beni yaşamaya zorladı" dedi.
7
55 yaşındaki şarkıcı, yaşadıklarından çok şey öğrendiğini ifade ederek, "Eğer inandığınız şeyler için savaşmak istemiyorsanız, dövüş ringine girmeyin bile" dedi. Başarılı şarkıcı, tüm yaşadıklarına rağmen pes etmediğinin söyledi.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Ünlü Şarkıcı Madonna, Tecavüze Uğradığını Söyledi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı Bu ülkede evli çiftler ayrı yataklarda uyuyor! Bakın sebebi ne Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu?