Ünlü Şarkıcı Tylor Swift, Facebook Üzerinden Sevgili Avına Çıktı - Son Dakika

Ünlü Şarkıcı Tylor Swift, Facebook Üzerinden Sevgili Avına Çıktı

24.08.2013 16:53

ABD'li Şarkıcı, Facebook'ta beğendiği kişilere arkadaşlık isteği yolluyor.

1
Ünlü şarkıcı Taylor Swift, müzikal yeteneğiyle olduğu kadar çapkınlığıyla da tanınıyor. Sayısız ünlü isimle ilişki yaşayan Swift, şimdi de Facebook üzerinden sevgili avına çıktı.
2
Country müziğin efsane isimleri arasında gösterilen ve sayısız Grammy ödülü alan Taylor Swift, aşk hayatında bir türlü mutluluğu yakalayamıyor.
3
Hollywood'un en ünlü isimleriyle ilişki yaşayan ve kısa süren ilişkileri nedeniyle ismi 'kara dul'a çıkan Swift, yeni aşk arayışı için kendisine yeni bir mecra buldu: Facebook!
4
Yoğun müzik çalışmaları nedeniyle ancak ödül törenlerinde ve galalarda yeni birileriyle tanışma fırsatı yakaladığından dert yanan ünlü şarkıcının arkadaşları, Swift hakkında şöyle konuşuyor:
5
"Taylor için birileriyle tanışmak, yoğun çalışma programı nedeniyle kolay değil. Bu yüzden Facebook üzerinden, beğendiği kişilere 'arkadaşlık' yollamaya başladı. Şu an 'Criminal Minds' dizisinin yıldızı Matthew G. Gubler ile beraber. Zaten Matthew ile de Facebook'ta tanıştı."
6
In Touch dergisi, Swift'in ilişkisi hakkında şöyle yazdı: "Matthew G. Gubler, önce kendisiyle arkadaş olmak isteyen kişinin Swift olduğuna inanmamış. Ancak daha sonra Swift'in kimliğinden emin olmuş. Çift ilk olarak Swift'in evinde buluşmuş ve şu an halen beraberler."
7
Taylo Swif'tin beraber olduğu kişiler:
8
TAYLOR LAUTNER...

'Twilight' serisiyle yıldızı parlayan Taylor Lautner ve Taylor Swift, 'Valentine's Day' filminin setinde tanıştı. Lautner ile ondan bir yaş büyük olan Swift, 2009 yılının Ağustos ayına kadar flört etti.

9
JOE JONAS...

Jona's Brothers isimli grubun solisti Joe Jonas ve Taylor Swift, 2008 yılında tanıştı. Jonas, hayatına çok müdahale eden ve kıskançlık yapan Swift ile 27 saniye süren bir telefon konuşmasıyla ayrıldı.

10
JAKE GYLANHAAL...

Taylor Swift, kendisinden yaşça büyük oyuncu Jake Gylanhaal ile 'You Belong to Me' isimli şarkısının klibinin çekimleri sırasında tanıştı. İkili, birkaç aylık beraberliğin ardından ayrıldı.

11
HARRY STYLES...

One Direction grubunun yakışıklı solisti Harry Styles da Taylor Swift'in eski sevgililerinden biri. Styles için sık sık Londra'ya giden güzel şarkıcının, bu ilişkisi de çok uzun ömürlü olmadı.

12
CONOR KENNEDY..

Kennedy Ailesi'nin veliahtlarından Conor Kennedy ve Swift, geçen yaz birlikteydi. Swift, sevgilisine yakın olabilmek için yaşadığı yerden bir ev satın aldı. Ancak bu ilişki kısa süre içinde sona erdi.

13
ED SHEEN...

1991 doğumlu İngiliz şarkıcı Ed Sheen ve Taylor Swift, kısa bir süre flört etti; ancak çift, birkaç hafta içinde ilişkilerine son verdi.

14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39

Son Dakika Ünlü Şarkıcı Tylor Swift, Facebook Üzerinden Sevgili Avına Çıktı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular