Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık'ın estetiksiz hali sosyal medyada olay oldu! - Son Dakika

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık'ın estetiksiz hali sosyal medyada olay oldu!

30.10.2019 17:21

Büyüleyici ses tonu ve duru güzelliğiyle kendine hayran bırakan ünlü şarkıcı Zeynep Bastık'ın eski hali, sosyal medyada olay oldu.

1
Büyüleyici ses tonuyla büyük beğeni toplayan Zeynep Bastık'ı tanımayanımız yoktur.
2
Özgün tarzı ve huzur veren sesiyle YouTube'un en çok dinlenen isimlerinden kendisi. Özellikle Ezhel'in Felaket şarkısını seslendirerek büyük bir hayran kitlesi yakalamıştı.

3
4
5
Sanatı kadar güzelliğiyle de konuşulan Zeynep Bastık'ın eski hali ise sosyal medyada olay oldu.
6
Kullanıcılar, ''Bu da mı estetikli?'', ''Burun operasyonu, kesin!'', ''Estetiksiz kimse kalmamış'' ve ''Bir de estetik doktorlarını öğrensek süper olacak'' gibi bir yığın yorumda bulundular.
7
8
Ayrıca bir dönem, sahte hesapların vazgeçilmez profil fotoğrafı olan bu genç kızın da 'Zeynep Bastık' olduğunu söylemeden geçmeyelim.
9
Peki, siz Zeynep Bastık'ın değişimi hakkında ne düşünüyorsunuz?

10
11
12
13
14
15
16
17
18
Yıllar önceki görüntüsü ve şimdiki hali yan yana konulan Bastık ile ilgili yapılan bu paylaşım, kısa sürede sosyal medyanın diline düştü.

Son Dakika Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık'ın estetiksiz hali sosyal medyada olay oldu! - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı