Son Dakika Haberleri: Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık'ın estetiksiz hali sosyal medyada olay oldu!

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık'ın estetiksiz hali sosyal medyada olay oldu!

19 gün önce

Büyüleyici ses tonu ve duru güzelliğiyle kendine hayran bırakan ünlü şarkıcı Zeynep Bastık'ın eski hali, sosyal medyada olay oldu.

1
Büyüleyici ses tonuyla büyük beğeni toplayan Zeynep Bastık'ı tanımayanımız yoktur.
2
Özgün tarzı ve huzur veren sesiyle YouTube'un en çok dinlenen isimlerinden kendisi. Özellikle Ezhel'in Felaket şarkısını seslendirerek büyük bir hayran kitlesi yakalamıştı.


3
Sanatı kadar güzelliğiyle de konuşulan Zeynep Bastık'ın eski hali ise sosyal medyada olay oldu.
4
Yıllar önceki görüntüsü ve şimdiki hali yan yana konulan Bastık ile ilgili yapılan bu paylaşım, kısa sürede sosyal medyanın diline düştü.
5
Kullanıcılar, ''Bu da mı estetikli?'', ''Burun operasyonu, kesin!'', ''Estetiksiz kimse kalmamış'' ve ''Bir de estetik doktorlarını öğrensek süper olacak'' gibi bir yığın yorumda bulundular.
6
Ayrıca bir dönem, sahte hesapların vazgeçilmez profil fotoğrafı olan bu genç kızın da 'Zeynep Bastık' olduğunu söylemeden geçmeyelim.
7
Peki, siz Zeynep Bastık'ın değişimi hakkında ne düşünüyorsunuz?


8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18Haber Yayın Tarihi: 30.10.2019 05:21 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı! Sen Anlat Karadeniz'in yıldızı İrem Helvacıoğlu'nun kardeşine bakın! İkizi gibi Ünlü oyuncudan olay itiraf: İntikam almak için kocasıyla yattım! 194 yıl önce resmedildiği gibi! Sel suları kanallar şehri Venedik'in canına okudu Rihanna yine sınırları zorladı! İç çamaşırsız tercihiyle tüm dikkatleri üzerine topladı