Son Dakika Haberleri: Ünlü Şarkıcıdan Olay Fotoğraflar

Ünlü Şarkıcıdan Olay Fotoğraflar

7 yıl önce

1
Önceki gün Lütfi Kırdar Rumeli Salonu'nda gerçekleşen Güzellik ve Bakım 2013 fuarında Anubis adlı markanın reklam yüzü olan şarkıcı Aylin Coşkun ile şarkıcı

Doğuş arasında geçen diyalog duyanları hayrete düşürdü.

2
Tanıtım sırasında birbirlerine maske yapan iki şarkıcı, tanıtım tamamladıktan sonra farkına varmadan objektiflere samimi bir şekilde yakalandılar.
3
Doğuş'un kulağına bir şeyler fısıldarken yakalanan Aylin Çoşkun panik oldu. Aylin Coşkun, "Benim bir sevgilim var o fotoğrafları silin" diye gazetecilerden bu fotoğraflarının silinmesini istedi.
4
O sırada Coşkun ile gazeteciler arasında ufak bir kriz yaşandı. Araya şarkıcı Doğuş girdi ve 'Tamam arkadaşlar yayınlamayacak fotoğrafları' diye şarkıcıyı sakinleştirmeye çalıştı.
5
6
7
8
9Haber Yayın Tarihi: 25.03.2013 02:34 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!