Ünlü Şarkıcının 5 Yıldaki İnanılmaz Değişimi - Son Dakika

Ünlü Şarkıcının 5 Yıldaki İnanılmaz Değişimi

Atomic Kitten müzik grubu sayesinde adını duyuran sonrasında kariyerini solo olarak sürdüren ve çalkantılı ilişkileri sonrası kendini yemeğe veren Kerry Katona, hızla kilo vererek bambaşka birine dönüştü.

1
Eski partneri George Kay'dan bir ayrılma dönemi sonrası kilo almaya başladığın söyleyen ünlü şarkıcı o günlere ilişkin "Kendime güvenim yoktu, istediğim şeyleri yiyip içiyordum. Ben de şişman ve çirkin olabilirim, kimse beni sevmeyecek diye düşünüyordum" diyordu.
2
38 yaşındaki Kerry Katona, şimdi herkese ilham olup, insanları sağlıklı beslenme ve spora teşvik etmek için Instagram'da paylaşım yapıyor.
3
4
5
6
7
8
9

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı