Ünlü spiker Diletta Leotta'nın yürüyüş sırasında eğilerek verdiği poz beğeni rekoru kırdı - Son Dakika

Ünlü spiker Diletta Leotta'nın yürüyüş sırasında eğilerek verdiği poz beğeni rekoru kırdı

15.06.2020 16:22

Dünyanın en güzel spor spikerleri arasında gösterilen Diletta Leotta sevgilisi ve arkadaşları ile kendini doğanın kollarına attı. Yürüyüş sırasında arkadaşının kamerasına eğilerek poz veren ünlü spiker o anları sosyal medya hesabından paylaştı. Açık renkli bir spor kıyafet tercih eden Leotta'nın paylaşımı beğeni rekoru kırdı.

1
İtalya'nın en ünlü spor spikerlerinden olan Diletta Leotta, ülkede futbolun olmadığı son hafta sonunu doğanın tadını çıkararak değerlendirdi.
2
28 yaşındaki İtalyan spiker, boksör sevgilisi Daniele Scardina ve yakın arkadaşlarıyla beraber Kuzey Lombardiya'da bulunan Bergamo Alplerine tırmandı.

3
Doğal güzellikleriyle ön plana çıkan bölgede geçirdiği zamanı sık sık sosyal medya hesabından paylaşan Leotta, takipçilerinin büyük beğenisini kazandı.
4
Güzel spiker tırmanış sırasında yorulunca durup nefeslenirken kendisini kameraya alan arkadaşına poz verdi.

5
6
7
8
Geçtiğimiz günlerde 8. kattaki evine giren hırsızın değerli eşyalarını çalması sonucu psikolojisinin bozuk olduğunu dile getiren çekici spiker, yaşadığı stresi doğa yürüyüşüyle de atmış oldu.

9
10
11
12
13
14
Kıvrımlı hatlarıyla dikkat çeken Leotta'nın eğilerek verdiği pozu, hayranlarının deyim yerindeyse yüreğini hoplattı.

Son Dakika Ünlü spiker Diletta Leotta'nın yürüyüş sırasında eğilerek verdiği poz beğeni rekoru kırdı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (7)
  • xyz: Ülkemizde şöyle bir spiker yok ki gençler haber izlesin,bu yabancılar çok akıllı gençlere haber izletmek için yapılıyor bütün bunlar,şans işte ben reha muhtar izleyerek büyüdüm,son zamanlarım da ise en azından ebru gündeş,sibel can ve seda sayana denk geldim :)) Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement