Ünlü spiker Diletta Leotta'nın yürüyüş sırasında eğilerek verdiği poz beğeni rekoru kırdı - Son Dakika

Ünlü spiker Diletta Leotta'nın yürüyüş sırasında eğilerek verdiği poz beğeni rekoru kırdı

Dünyanın en güzel spor spikerleri arasında gösterilen Diletta Leotta sevgilisi ve arkadaşları ile kendini doğanın kollarına attı. Yürüyüş sırasında arkadaşının kamerasına eğilerek poz veren ünlü spiker o anları sosyal medya hesabından paylaştı. Açık renkli bir spor kıyafet tercih eden Leotta'nın paylaşımı beğeni rekoru kırdı.

1
İtalya'nın en ünlü spor spikerlerinden olan Diletta Leotta, ülkede futbolun olmadığı son hafta sonunu doğanın tadını çıkararak değerlendirdi.
2
28 yaşındaki İtalyan spiker, boksör sevgilisi Daniele Scardina ve yakın arkadaşlarıyla beraber Kuzey Lombardiya'da bulunan Bergamo Alplerine tırmandı.

3
Doğal güzellikleriyle ön plana çıkan bölgede geçirdiği zamanı sık sık sosyal medya hesabından paylaşan Leotta, takipçilerinin büyük beğenisini kazandı.
4
Güzel spiker tırmanış sırasında yorulunca durup nefeslenirken kendisini kameraya alan arkadaşına poz verdi.

5
Kıvrımlı hatlarıyla dikkat çeken Leotta'nın eğilerek verdiği pozu, hayranlarının deyim yerindeyse yüreğini hoplattı.

6
Geçtiğimiz günlerde 8. kattaki evine giren hırsızın değerli eşyalarını çalması sonucu psikolojisinin bozuk olduğunu dile getiren çekici spiker, yaşadığı stresi doğa yürüyüşüyle de atmış oldu.

7
8
9
10
11
12
13
14

YORUMLAR (7)
  • xyz: Ülkemizde şöyle bir spiker yok ki gençler haber izlesin,bu yabancılar çok akıllı gençlere haber izletmek için yapılıyor bütün bunlar,şans işte ben reha muhtar izleyerek büyüdüm,son zamanlarım da ise en azından ebru gündeş,sibel can ve seda sayana denk geldim :)) Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kennedy suikastını bilen büyük kahinin tüyler ürperten 2020 kehaneti ortaya çıktı Doğum için hastaneye gitti! Saatler sonra tüm ülkeyi yasa boğan haber geldi İrem banyosundan paylaştı: Bikini, mayo astığım yere maske astım Görüntüsü değişince tüm kapılar kapandı! Oyuncu Ümit Erdim'in verdiği 60 kilo iş hayatına mani oldu Muhtarı sayesinde zengin olan köyde herkese villa veriyorlar! Ama bir şart var