Ünlü Sunucu Dans Ederken Ten Rengi İç Çamaşırının Azizliğine Uğradı! - Son Dakika

Ünlü Sunucu Dans Ederken Ten Rengi İç Çamaşırının Azizliğine Uğradı!

21.12.2018 11:11

BBC sunucusu ve dans şampiyonu Stacey Dooley, katıldığı TV programında canlı yayında dans etti. Dansın coşkusuyla eteklerini havalandıran Dooley'in, ten rengi iç çamaşırını fark edemeyen izleyiciler çıplak sandı.

1
2
3
4
Sosyal medya uzun süre bu konu üzerinde konuşurken Dooley, Instagram hesabından bir fotoğraf paylaştı. Kendi yazdığı bir notu paylaşan dansçı "İç çamaşırını canlı yayında sergilemek! Yapıldı" yazarak herkesin sempatisini topladı. Bunun üzerine ise Stacey Dooley, kendiyle dalga geçtiği için herkesin takdirini aldı ve 'Sadece dansın değil artık bizim de şampiyonumuzsun' gibi yorumlar yapıldı.
5
TWITTER YORUMLARINDAN BAZILARI:
TWITTER YORUMLARINDAN BAZILARI:
Görünüşe göre, Stacey Dooley'in iç çamaşırı giymeyi unuttuğunu düşünen sadece ben değilim. Ama ten rengi giymiştir. Yani umarım...:)
6
7
8
9
Dansın sonlarına doğru eteğini sallayarak parladığına eminim :)

Son Dakika Ünlü Sunucu Dans Ederken Ten Rengi İç Çamaşırının Azizliğine Uğradı! - Son Dakika

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü Mide bulandıran olay! 37 yaşındaki sapık, tavuk ve civcivlere tecavüz etti Seda Sayan, Sayısal Loto çekilişini "Haydi Bismillah" diyerek yapınca gündem oldu Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın