Son Dakika Haberleri: Ünlü Sunucu Dans Ederken Ten Rengi İç Çamaşırının Azizliğine Uğradı!

Ünlü Sunucu Dans Ederken Ten Rengi İç Çamaşırının Azizliğine Uğradı!

11 ay önce

BBC sunucusu ve dans şampiyonu Stacey Dooley, katıldığı TV programında canlı yayında dans etti. Dansın coşkusuyla eteklerini havalandıran Dooley'in, ten rengi iç çamaşırını fark edemeyen izleyiciler çıplak sandı.

1
2
3
4
Sosyal medya uzun süre bu konu üzerinde konuşurken Dooley, Instagram hesabından bir fotoğraf paylaştı. Kendi yazdığı bir notu paylaşan dansçı "İç çamaşırını canlı yayında sergilemek! Yapıldı" yazarak herkesin sempatisini topladı. Bunun üzerine ise Stacey Dooley, kendiyle dalga geçtiği için herkesin takdirini aldı ve 'Sadece dansın değil artık bizim de şampiyonumuzsun' gibi yorumlar yapıldı.
5
TWITTER YORUMLARINDAN BAZILARI:
TWITTER YORUMLARINDAN BAZILARI:
Görünüşe göre, Stacey Dooley'in iç çamaşırı giymeyi unuttuğunu düşünen sadece ben değilim. Ama ten rengi giymiştir. Yani umarım...:)
6
7
8
9
Dansın sonlarına doğru eteğini sallayarak parladığına eminim :)Haber Yayın Tarihi: 21.12.2018 11:11 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

En çok fidan sahiplenen 20 il açıklandı! Bakın ilk sırada kim var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi! Ünlü model mayoyla gezindiği New York caddelerini ateşiyle kasıp kavurdu Karadeniz halkının kabusu oldu! Gören derhal ihbar etsin