Ünlü sunucu Kimberly Guilfoyle, ilişkiye girdiği erkeklerin cinsel organını göstererek stajyerini taciz etti - Son Dakika

Ünlü sunucu Kimberly Guilfoyle, ilişkiye girdiği erkeklerin cinsel organını göstererek stajyerini taciz etti

02.10.2020 16:49

Amerika'nın en büyük haber sitelerinden bir tanesi olan Fox News'in avukatı, aynı zamanda Trump'ın yardımcılığını da yapan ve haber sunucusu olan Kimberly Guilfoyle'nin, ilişkiye girdiği erkeklerin cinsel organını göstererek stajyerini taciz ettiği öne sürüldü.

1
Kimberly Guilfoyle, 2018 yılında beklenmedik bir şekilde kanaldaki görevinden istifa etmişti.
2
İstifa haberi büyük bir şaşkınlık yaratmasına rağmen Kimberly, istifanın kendi kararı olduğunu açıklamıştı.

3
Amerika'nın haftalık gazetesi The New Yorker, Kimberly'in neden istifa ettiği ile ilgili belgelere ulaşıp büyük bir skandalı ortaya çıkardı.
4
İddiaya göre Kimberly, 2015 yılında kanalda çalışmaya başlayan bir kadın stajyeri sürekli taciz etti.
5
Kimberly, tacizin yanı sıra sürekli kadın asistana ilişkiye girmiş olduğu erkeklerin cinsel organlarının fotoğraflarını gösterdiğini ve cinsel hayatı ile ilgili konuşmaya çalıştı.
6
Kimberly 'in tacizlerinden bıkan kadın kanalın patronuna 42 sayfalık bir şikayet mektubu yolladı. Kanal yöneticileri, kadın stajyere mahkemeye gitmemesi ve olay ile ilgili kimseyle konuşmaması karşılığında dört milyon dolar verip Kimberly 'in işine son verdi.
7
Donald Trump'ın 2016 yılında yapılan başkanlık seçim kampanyasında danışmanlığını da yapan Kimberly, 2018 yılından beri Donald Trump'ın oğlu Donald Trump Jr ile ilişki yaşıyor.
8
İngiliz Daily Mail gazetesinin iddialar karşısında ulaştığı Kimberly, yaşananlar karşısında yorum yapmadı.

9
10
11
12
13

Son Dakika Ünlü sunucu Kimberly Guilfoyle, ilişkiye girdiği erkeklerin cinsel organını göstererek stajyerini taciz etti - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)
500
Advertisement