Ünlü sunucu Diletta Leotta, terasını ringe çevirdi! Sosyal medyayı sallayan antrenman - Son Dakika

Ünlü sunucu Diletta Leotta, terasını ringe çevirdi! Sosyal medyayı sallayan antrenman

06.04.2020 15:32

Güzelliği ile dikkat çeken spor spikeri Diletta Leotta, İtalya'da koronavirüs günlerinde evinde spora başladı ve herkese spor yapması tavsiyesinde bulundu.

1
Koronavirüs salgınının en çok etkilediği ülkelerden biri olan İtalya'da vatandaşların evlerindeki sosyal izolasyonları devam ediyor.
2
DAZN kanalının güzel spikeri Diletta Leotta da karantina günlerini sevgilisiyle evinde geçirip bu anlara ait kareleri sosyal medya hesabından paylaşıyor. Güzel spiker bu kez de spor yaptığı anlarla gündem oldu.

3
Diletta Leotta terasta yaptığı boks eğitimini instagram hesabından paylaşınca 2 saat içinde 300 bin beğeniyi aştı. İşte antremandan kareler.
4
Leotta, geçtiğimiz günlerde İtalya'daki yaşanan koronavirüs kriziyle ilgili yaptığı açıklamada çok korktuğunu söylemiş ve halkın birlikte hareket etmesi gerektiğini ifade etmişti.

5
Leotta yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı; "Şu an yapabileceğimiz tek şey kendi sağlığımızı düşünmek. Sahadaki futbol oyuncuları gibi bizim de hayatta rollerimiz var ve bu virüse karşı takım halinde hareket etmeliyiz."
6
"Endişe içindeyiz ve sabahın ilk ışıklarına kadar siren sesi duyuyoruz. Bende koronavirüse dair bir belirti yok. Karantinada olduğum sürece spor ve yemek yaptım ve bol bol kitap okuyorum"
7
8
9
10
11
12
13
14

YORUMLAR
500

Son Dakika Ünlü sunucu Diletta Leotta, terasını ringe çevirdi! Sosyal medyayı sallayan antrenman - Son Dakika


Advertisement