Son Dakika Haberleri: Ünlü sunucuya şok! 'Erkeğe benziyorsun' deyip gece kulübüne almadılar

Ünlü sunucuya şok! 'Erkeğe benziyorsun' deyip gece kulübüne almadılar

7 gün önce

Arjantinli televizyon sunucusu Kiara Acosta, erkeğe benzediği gerekçesiyle eğlence mekanına alınmadı.

1
Arjantin'de katıldığı bir reality şov programıyla şöhret basamaklarını tırmanan trans model Kiara Acosta, başkent Buenos Aires'te arkadaşlarıyla birlikte gittiği bir gece kulübünde görevliler tarafından içeri alınmadı.
2
Acosta'ya içeri alınmama gerekçesi olarak ''Erkek gibi görünüyorsun ve arkadaşın kadar ateşli değilsin'' denildi.
3
Durumu sosyal medyada paylaşan Acosta, uğradığı ayrımcılığa karşı bir araya gelme çağrısı yaptı.
4
Instagram'da 270 bini aşkın takipçisi bulunan Acosta, ''Benim trans kadın olduğumu bildikleri için içeri almadılar. Bu durumu sosyal medyada paylaştıktan sonra yüzlerce insan benzer şeyler yaşadıklarına dair mesajlar attı. Bunu yaptım çünkü insanlar bir daha bu tip şeylerle karşılaşsın istemiyorum" dedi.
5
Gece kulübüne dava açacağını söyleyen Acosta, gece kulubü yöneticisinin kendisine, ''En iyi avukatlara sahibim. Savaştaki gibi kaybedeceksin'' dediğini belirtti.

6
7
8Haber Yayın Tarihi: 30.11.2019 11:16 

YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Diğer Galeriler

Ünlü model Kendal Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor İnsanlığımızdan utandıran kare! Hamile karısına kimse yer vermeyince bakın ne yaptı Vedat Milor'dan, evliliğini yorumlayan takipçisine bomba cevap: Parası için evlendim!