Ünlü sunucuya şok! 'Erkeğe benziyorsun' deyip gece kulübüne almadılar - Son Dakika

Ünlü sunucuya şok! 'Erkeğe benziyorsun' deyip gece kulübüne almadılar

30.11.2019 11:16

Arjantinli televizyon sunucusu Kiara Acosta, erkeğe benzediği gerekçesiyle eğlence mekanına alınmadı.

1
2
Arjantin'de katıldığı bir reality şov programıyla şöhret basamaklarını tırmanan trans model Kiara Acosta, başkent Buenos Aires'te arkadaşlarıyla birlikte gittiği bir gece kulübünde görevliler tarafından içeri alınmadı.
3
Durumu sosyal medyada paylaşan Acosta, uğradığı ayrımcılığa karşı bir araya gelme çağrısı yaptı.
4
Instagram'da 270 bini aşkın takipçisi bulunan Acosta, ''Benim trans kadın olduğumu bildikleri için içeri almadılar. Bu durumu sosyal medyada paylaştıktan sonra yüzlerce insan benzer şeyler yaşadıklarına dair mesajlar attı. Bunu yaptım çünkü insanlar bir daha bu tip şeylerle karşılaşsın istemiyorum" dedi.
5
Gece kulübüne dava açacağını söyleyen Acosta, gece kulubü yöneticisinin kendisine, ''En iyi avukatlara sahibim. Savaştaki gibi kaybedeceksin'' dediğini belirtti.

6
Acosta'ya içeri alınmama gerekçesi olarak ''Erkek gibi görünüyorsun ve arkadaşın kadar ateşli değilsin'' denildi.
7
8

Son Dakika Ünlü sunucuya şok! 'Erkeğe benziyorsun' deyip gece kulübüne almadılar - Son Dakika


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

En acı ihmal! Sigara, odada oyun oynayan dört çocuğu hayattan kopardı Aliş'in uğruna başlık parası biriktirdiği Ayşe büyüdü! Güzelliğine diyecek kelime yok TIME dergisi 'Yılın Kişisi' anketini başlattı! Listede Türkiye'den de bir isim var Zorlu yolculuk başladı! Kurt sürüsü saldırıları, göçerlerin korkulu rüyası Yakışıklılığı tescillenen futbolcu Rurik Gislason'ın itirafı şaşırttı! Bir maçla spermlerine talep yağdı