Ünlü televizyoncu Ellen DeGeneres'i eski çalışanları yerden yere vurdu: Evi tuzaklarla doluydu - Son Dakika

Ünlü televizyoncu Ellen DeGeneres'i eski çalışanları yerden yere vurdu: Evi tuzaklarla doluydu

10.09.2020 14:42

ABD'nin izlenme rekorları kıran sohbet programlarından birini hazırlayan Ellen DeGeneres'in eski çalışanı ünlü televizyoncuyla ilgili ağzıları açık bırakacak itiraflarda bulundu. Eski hizmetlisi ünlü sunucu için "Evi askeri kamp gibiydi, tuzaklarla doluydu" dedi.

1
Son dönemde çalışanlarına yaşattığı zorluklarla çok konuşulan dünyaca ünlü şovmen Ellen DeGeneres, eski bir çalışanının itirafıyla yine gündeme geldi.
2
62 yaşındaki Ellen DeGeneres'in adı açıklanmayan bir eski çalışanı İngiliz basınına konuştu. Bir dönem DeGeneres'in California'daki malikanesinde görevli olan eski çalışan, o evdeki hayatını "askeri eğitim kampı gibiydi" diye tanımladı.

3
DeGeneres'in malikanesinin eski çalışanı "O benim hayatımda tanıdığım en kötü insandı. İnsanları kovmaktan zevk alırdı. Size bir "hiçmişsiniz" gibi davranırdı" diye konuştu.

4
Eski çalışan, DeGeneres'in, evinde görevli temizlikçilerin iyi çalışıp çalışmadığını denetlemek için de ilginç bir yöntem denediğini ileri sürdü: "İşe gitmeden önce tuzaklar kurardı. Rastgele noktalara kibrit çöpleri bırakırdı. Böylece temizlik görevlisinin işini gerçekten iyi yapıp yapmadığını kontrol ederdi" diye konuştu.
5
Hatta iddialara göre bir keresinde Ellen DeGeneres'in çalışanlarından biri evin içinde tuhaf yerlerde sekiz tane kibrit çöpü buldu. Günün geri kalanında da DeGeneres birini kovmasın diye evin dört bir yanında kibrit çöpü aramayı sürdürdü.
6
Ellen DeGeneres hakkında bu iddiaları ortaya atan eski çalışan birkaç ay önce işinden kovulduğunu da anlattı. Yine aynı eski çalışanın iddiasına göre DeGeneres'in eşi Portia DiRossi ile birlikte yaşadığı malikanede birkaç aydan fazla kalabilen çalışan bulmak da çok nadir görülen bir durumdu.
7
Ünlü televizyoncunun, evinde ekran karşısındakinden çok farklı bir kişilik sergilediğini belirten eski çalışan "Birilerinin gerçek kişiliği evde ortaya çıkıyordu" diye konuştu.

8
Eski çalışan DeGeneres hakkındaki iddialarını biraz daha ileri götürerek "Size işkence ederdi. Siz de sadece orada oturup onu dinlediniz. Çünkü size para ödeniyordu" dedi.
9
KAMERA ARKASI EKİPTEN DE SUÇLAMA
KAMERA ARKASI EKİPTEN DE SUÇLAMA
Ellen DeGeneres bir süre önce de TV'de kamera arkası ekibi tarafından ırkçı saldırı, cinsel saldırı ve aşağılama gibi iddialarla suçlanmıştı. Hatta bazı çalışanları hastalık ya da cenaze için izin aldıklarında ertesi gün işten kovulduklarını da ileri sürmüştü. DeGeneres bu iddialar üzerine özür dilemişti.

10
PROGRAMI BİTİRMEYİ DÜŞÜNDÜ
PROGRAMI BİTİRMEYİ DÜŞÜNDÜ
Kamera arkası ekibin bu iddialarından sonra Ellen DeGeneres'in 17 yıldır sürdürdüğü programını bitirmeyi düşündüğü haberleri de geçtiğimiz ay basında yer almıştı.
11

Son Dakika Ünlü televizyoncu Ellen DeGeneres'i eski çalışanları yerden yere vurdu: Evi tuzaklarla doluydu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Serel Yereli, Londra sokaklarında iç çamaşırsız dolaştı Yeşim Ceren Bozoğlu'nun sere serpe verdiği tatil pozları olay oldu Yıllar sonra ortaya çıktı! Aşk-ı Memnu'nun 'Beşir'i Baran Akbulut tanınmaz halde Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı
Advertisement