Son Dakika Haberleri: Yeşilçam'ın Efsane Filminde Yapılan Hata, Yıllar Sonra Fark Edildi!

Yeşilçam'ın Efsane Filminde Yapılan Hata, Yıllar Sonra Fark Edildi!

13 gün önce

Başrolünde Kartal Tibet'in oynadığı 1972 yapımı 'Karaoğlan Geliyor Cengizhan'ın Hazineleri' filminde yapılan hata, yıllar sonra ortaya çıktı.

1
Filmin konusu
Filmin konusu
Film, Cengiz Han'ın hazinesini arayan Karaoğlan'ı anlatır. Ölümünün yaklaştığını anlayan Cengiz Han, toprakları ve hazinesi için vârislerinin birbirlerine düşmelerini önlemek amacıyla bir plan yapar.
2
Buna göre, en güvendiği adamları Tokta ve Otsukarcı'ya hazineyi kendisiyle birlikte gömmelerini ve başında nöbet tutmalarını söyler. Tokta, Otsukarcı'ya ihanet ederek hazineye tek başına sahip olmak ister.
3
Hazineye ulaşabilmek için bütün obayı yerle bir eden Tokta, Otsukarcı'nın karısını öldürür ve oğlu Karaoğlan'ı kaçırır.
4
Tesadüfen bir hancı tarafından ele geçirilen Karaoğlan, büyüdüğünde hem annesinin intikamı alacak hem de hazineye kavuşacaktır.

5
Yıllar sonra fark edilen hata
Yıllar sonra fark edilen hata
Tolunay Hatun'u canlandıran Ceyda Karahan, yatakta oturduğunda saçları açık ve ağzı bağlı değil.
6
Ancak sekanslar arasında görülen hata, yıllar sonra ortaya çıktı.
7
Bir önceki sahnede saçları ve ağzı açık olan Ceyda Karahan, hemen ardından gelen sahnede, ağzı bağlı ve saçları toplanmış görülüyor

YORUMLAR


Diğer Galeriler

'Orman Çocuğu' Filmindeki Ayının, Foyası Ortaya Çıktı! İşte Efektleriyle İzleyiciyi Kandıran Sahneler Uyuşturucu Baronu Escobar'ın Evi 3 Saniyede Yerle Bir Oldu Momo Yeniden Hortladı! 7 Yaşındaki Çocuğa Attığı Mesaj Dünyayı Ayağa Kaldırdı O Hayat Benim'in Nuran'ı, Şimdilerde Fit Vücuduyla Büyülüyor! Lüks Restoranda Skandal! Mantardan Zehirlenen Kadın, Oracıkta Hayatını Kaybetti