Ünlü Yıldızın Vücudu, Aşırı Zayıflıktan Sarktı - Son Dakika

Ünlü Yıldızın Vücudu, Aşırı Zayıflıktan Sarktı

2 yıl önce

Yıllardır abartılı zayıflığın ve estetik bağımlılığının pençesinde olan ünlü yıldız son görüntüsüyle sevenlerini üzdü...

1
42 yaşındaki Tara Reid, yeni yıl tatilini değerlendirmek için Meksika'nın Tulum kentini seçti. Reid, bir grup arkadaşıyla birlikte denizin ve güneşin tadını çıkardığı plajda objektiflere takıldı.

2
Plajda bile makyajını eksik etmeyen Tara Reid'in aşırı zayıflıktan cildinin sarktığı da dikkatlerden kaçmadı.

3
Denize girip yüzen, kumsalda yürüyüş yapan Tara Reid, daha sonra da bir yandan güneşlenirken bir yandan soğuk içeceğini yudumladı.

4
Tara Reid, bir dönem Hollywood'u kasıp kavuran sıfır beden salgınının en ünlü kurbanlarından biri. Bir zamanlar daha dolgun hatlara sahip olan Tara Reid, son yıllarda ise aşırı zayıflığıyla dikkat çekiyor.

5
Onu böyle gören hayranları ise sağlığı için endişe edip Tara Reid'in bu haline üzüldüklerini dile getirdi.

6
7
8
9
10
11
12
13
14

Haber Yayın Tarihi: 05.01.2018 03:52 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Çöpçatan sitesinde tanıştığı genci cinsel ilişki oyuncağıyla boğarak öldürdü! 24 yaşında emekli oldu! Genç adamın büyük sırrı ortaya çıktı Bu işi yaparak 300 bin dolar kazanıyorlar! İşte dünyanın en ilginç meslekleri Hababam Sınıfı Uyanıyor'daki kaçış planı krokisinin sırrı ortaya çıktı! Fenomen güzelden ilginç yardım kampanyası! Çırılçıplak soyunup 24 saat canlı yayın yaptı