Ünlü Yıldızın Vücudu, Aşırı Zayıflıktan Sarktı - Son Dakika

Ünlü Yıldızın Vücudu, Aşırı Zayıflıktan Sarktı

05.01.2018 15:52

Yıllardır abartılı zayıflığın ve estetik bağımlılığının pençesinde olan ünlü yıldız son görüntüsüyle sevenlerini üzdü...

1
42 yaşındaki Tara Reid, yeni yıl tatilini değerlendirmek için Meksika'nın Tulum kentini seçti. Reid, bir grup arkadaşıyla birlikte denizin ve güneşin tadını çıkardığı plajda objektiflere takıldı.

2
Plajda bile makyajını eksik etmeyen Tara Reid'in aşırı zayıflıktan cildinin sarktığı da dikkatlerden kaçmadı.

3
Denize girip yüzen, kumsalda yürüyüş yapan Tara Reid, daha sonra da bir yandan güneşlenirken bir yandan soğuk içeceğini yudumladı.

4
Tara Reid, bir dönem Hollywood'u kasıp kavuran sıfır beden salgınının en ünlü kurbanlarından biri. Bir zamanlar daha dolgun hatlara sahip olan Tara Reid, son yıllarda ise aşırı zayıflığıyla dikkat çekiyor.

5
Onu böyle gören hayranları ise sağlığı için endişe edip Tara Reid'in bu haline üzüldüklerini dile getirdi.

6
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Ünlü Yıldızın Vücudu, Aşırı Zayıflıktan Sarktı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sahilde yürüyüş yaparken başına talih kuşu kondu! Bulduğu cisim ona 2 milyon kazandıracak Kurtuluşu mucize! Kaybolan yaşlı kadın ormandan gelen sesle bulundu İstanbul'un göbeğinde ama çok az kişi biliyor! Yıllardır cam fanusların içinde saklanıyorlar Büyük beden model, yine yaptı yapacağını! Ayna karşısında çırılçıplak karnını doyurdu Görüntüler dün geceden! Ünlüler, villada sabaha kadar vur patlasın çal oynasın kaçak parti yaptı