Son Dakika Haberleri: Ünlü Yıldız Beline Kadar Yırtmacıyla Nefes Kesti!

Ünlü Yıldız Beline Kadar Yırtmacıyla Nefes Kesti!

4 ay önce

Dua Lipa giydiği elbisenin beline kadar uzanan yırtmacı yüzünden yürürken zorlandı.

1
2
Dua Lipa, giydiği elbisenin beline kadar uzanan yırtmacı yüzünden yürürken zorlandı.
3
Çevresi hayranları tarafından sarılan Dua Lipa, onlara gülümseyip hatıra fotoğrafları çektirerek yoluna devam etti.
4
İlk stüdyo albümünü 2 Haziran 2017'de piyasaya sürdü. Albüm, İngiltere'nin en iyi 10 single'ı "Be the One" ve "IDGAF" ve İngiltere'nin hit listelerini zorlayan parçası "New Rules" da dahil olmak üzere yedi single'ı içerisinde barındırdı.
5
6
7
Genç şarkıcı elbisenin beline kadar uzanan derin yırtmacı yüzünden de yürürken zor anlar yaşadı.
8
9
10
Lipa'nın ünü, Amerika Birleşik Devletleri'nde altı numaraya kadar ulaştı. Şubat 2018'de Lipa, British Woman Solo Artist ve British Breakthrough Act için iki İngiliz Ödülü kazandı. Nisan ayında, Lipa ve Calvin Harris tarafından yapılan single "One Kiss", Birleşik Krallık Singles Chart'da bir numaraya ulaştı.
11
12
DUA LİPA KİMDİR?
DUA LİPA KİMDİR?


Dua Lipa, 22 Ağustos 1995 tarihinde Londra'da dünyaya geldi. Aslen Kosovalı Arnavut bir ailenin evladı olan Dua Lipa'nın müzik kariyeri, 14 yaşındayken, diğer sanatçıların YouTube'daki şarkılarını yazmaya başladığı zaman itibariyle başladı. 2008'de Kosova'ya taşınmadan önce yarı zamanlı olarak Sylvia Young Tiyatro Okulu'na katıldı.
13
14
15
16
İlk adı Arnavutça "aşk" anlamına geliyor. 2015 ilk single'ını piyasaya sürdü. Aralık 2016'da, Lipa ile ilgili 'See in Blue' adlı belgesel çekildi.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Japonya'nın Sadece Bir Kişinin Sığabileceği Konaklama Kültürü: Kapsül Oteller M.Ö. 6. Yüzyıldan Kalan Küp Mezarın İçinden Çıkanlar Şaşırttı Ölüm Yıl Dönümünde Neşet Ertaş'ın Bilinmeyenleri Genç Kıza Üniversite Partisinde İkram Edilen İçecekten Tecavüz Hapı Çıktı Ayrıldıktan Sonra Eski Sevgilisini Yerden Yere Vuran Ünlü İsimler