Ünlü Yıldız Bill Cosby, Yine Tecavüzle Suçlanıyor - Son Dakika

Ünlü Yıldız Bill Cosby, Yine Tecavüzle Suçlanıyor

20.11.2014 10:13

1
Ünlü oyuncu Bill Cosby yeni bir tecavüz suçlaması ile karşı karşıya.

2
70'li ve 80'li yılların ünlü modeli Janice Dickinson da komedyen Bill Cosby'i tecavüzle suçlayanlar arasına katıldı.

3
Dickinson, Entertainment Tonight programına katılarak çarpıcı açıklamalarda bulundu.

4
Eski model, Cosby ile 1982 yılında Tahoe Gölü'nde geçirdiği bir gecenin detaylarını paylaştı.

5
Dickinson'ın iddialarına göre Cosby alkollü olan modeli bir hap ile uyuşturarak odasında tecavüz etti.

6
"Son hatırladığım şey bornozunu çıkararak üzerime tırmanması. Sabah uyandığımda ise çıplaktım ve acı içindeydim" diye konuşan Dickinson seneler önce yazdığı otobiyografisinde ise farklı bir hikaye anlatıyor.

7
Kitabında Cosby'nin kendisini odasına davet ettiğini ifade eden Janice, onu reddettiğini, Cosby'nin ise bunun üzerine suratına odanın kapısını kapadığını belirtiyor.

8
"İtiraf eden diğer kızları görünce benim de gerçekleri söylemem gerektiğini düşündüm. Çünkü bu yapılması gereken doğru şeydi" diye konuşan eski modele Cosby'nin avukatı da cevap verdi.

9
Avukat John Schmitt yaptığı açıklamada "Bir iddianın sürekli tekrar ediliyor olması bunun doğru olduğunu göstermez" ifadelerini kullandı.

10
Cosby geçtiğimiz günlerde de bir başka eski model olan Barbara Bowman tarafından tecavüzle suçlanmıştı.

11
Cosby ilk olarak 2004 yılında tecavüz suçlamasıyla karşı karşıya kalmıştı...

12
80'li yıllarda 14 kadına uyuşturucu madde vererek tecavüz etmekle suçlanan dünyaca ünlü komedyen Bill Cosby için aktris Barbara Bowman 19 yaşındayken, Bill Cosby'nin cinsel saldırısına maruz kaldığını söyledi.

13
İngiliz Daily Mail gazetesine konuşan Barbara Bowman, 1985 yılında genç bir oyuncu adayıyken ünlü komedyen Bill Cosby'nin tecavüzüne uğradığını söyledi.

14
İngiliz Daily Mail gazetesine konuşan Barbara Bowman, 1985 yılında genç bir oyuncu adayıyken ünlü komedyen Bill Cosby'nin tecavüzüne uğradığını söyledi.

15
"O bir canavar. Bana bir canavar gibi yaklaştı. Konuşmamın nedeni, ünlüler tarafından cinsel istismara uğramış olanların sesizliğini bozması ve bunun cezasız kalmaması. Eğer sadece bir kurbana yardımcı olursam, görevimi yapmış olacağım."

16
İngiliz Daily Mail gazetesine verdiği röportajda oyunculuk kariyeriyle ilgili de, bilgi veren 47 yaşındaki Bowman, ABD'nin Denver kentinde dünyaya geldiğini belirtti.

17
Dokuz yaşından itibaren annesi tarafından büyütüldüğünü belirten Barbara Bowman henüz 13 yaşındayken Denver'da manken olarak çalışmaya başladığını söyledi.

18
Barbara Bowman, 1985'te Bill Cosby'le tanıştığını, baba figürü olarak gördüğü Cosby'nin kanatları altına sığınarak, oyunculuk kariyerini devam ettirmek istediğini ancak bu güvenin kendisine pahalıya mal olduğunu belirtti.

19
19 yaşında Bill Cosby tarafından tecavüze uğradığını iddia eden Barbara Bowman otel odasında başından geçenleri de şu cümlelerle aktardı:

20
"Bill Cosby beni yatağının üzerine fırlattı, boynumdan tutarak yatağa bastırdı. Kemerinini çözerken çıkardığı şakırtıyı asla unutmayacağım."

21
Geçtiğimiz Cumartesi günü eşi Camille Hanks'le birlikte bir radyo programına katılan Bill Cosby, programın sunucusu Scott Simon'ın ısrarlı sorularını yanıtsız bıraktı. Bill Cosby adına sessizliğini bozan isim ise yakın arkadaşı ünlü saksafoncu Tony Williams oldu.

22
Bill Cosby'ye yöneltilen tecavüz suçlamalarını "büyük bir yalan" olarak değerlendiren Tony Williams, suçlamada bulunanların Cosby'nin parası peşinde olduğunu iddia etti.

23
Dünyaca ünlü oyuncu Bill Cosby ilk kez 2004 yılında tecavüzle itham edilmişti.

24
25
26
27
28
29
30
31

Son Dakika Ünlü Yıldız Bill Cosby, Yine Tecavüzle Suçlanıyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement