Son Dakika Haberleri: Ünlü yıldız yüz gerdirme sonrası çekilen fotoğraflarıyla korkuttu

Ünlü yıldız yüz gerdirme sonrası çekilen fotoğraflarıyla korkuttu

2 ay önce

İngiliz şarkıcı ve model 41 yaşındaki Katie Price'ın, yüz gerdirme operasyonu sonrası çekilen fotoğrafları The Sun gazetesi tarafından yayınlandı.

1
Geçtiğimiz sene yüz germe operasyonu esnasında doktoruyla sohbet ederken aynı zamanda canlı yayın yapan estetik bağımlısı Katie Price, ameliyatlar için soluğu yine Türkiye'de aldı. Price'ın, Türkiye seyahatine 17 yaşındaki oğlu Harvey ve sevgilisi Kris Boyson da eşlik etti. Boyson, burnunu düzelttirirken, Price'ın yüzüne bazı müdahaleler yapıldı. İngiliz basını çiftin operasyon masraflarının 33 bin pound (223 bin TL) civarında olduğunu iddia etti.
2
Birleşik Krallık'ta yaşayan 41 yaşındaki Katie Price'ın, ameliyat sonrası oğluyla havuzda çekilen görüntüleri ise korkuttu!
3
Yüz gerdirme, göz kapağı ve yağ aldırma operasyonu için Türkiye'de bulunan Katie, oğlu ile havuzun tadını çıkarırken yüzündeki yaralardan dolayı bir hayli sıkıntı çektiği gözlemlendi. Ameliyatın üzerinde 1-2 gün geçmesine rağmen sağlığını resmen hiçe sayıp soluğu havuzda alması hayret ettirdi.
4
The Sun gazetesinin ele geçirdiği karelerde Katie'nin yüz gerdirme operaynı sonrası yüzündeki yara açık bir şekilde belli oluyor.
5
Yaptığı estetiklerle hayatını tehlikeye atan Katie'ye yakın bir kaynak, The sun gazetesine yaptığı açıklamada, Katie'nin çektiği acılardan dolayı bu kadar sık bıçak altına yatmaktan pişmanlık duyduğunu ve neredeyse hiç konuşamadığını söyledi.
6
7
8
9
10Haber Yayın Tarihi: 17.08.2019 04:07 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü basketbolcudan olay itiraf: Madonna kendisini hamile bırakmam için 20 milyon dolar teklif etti Jennifer Lopez'in direk dansçısını canlandırdığı film, aşırı müstehcen sahneler barındırdığı için Malezya'da yasaklandı Satın aldığı evin garajından çıkan şeyi görünce şaşkına döndü! Efsane Yeşilçam filmi Tosunpaşa'daki Yeşilvadi'nin son haline bakın! Konuşurken sıklıkla ''şey'' diyorsanız dikkat! Korkunç bir hastalığın pençesinde olabilirsiniz