Ünlü Yıldıza Ahlaksız Teklif! - Son Dakika

Ünlü Yıldıza Ahlaksız Teklif!

23.05.2012 08:44

1
Dünyanın en güzel kadınları arasında gösterilen ünlü İngiliz model ve aktris Kelly Brook, Cannes Film Festivali'nde kendisini şoke eden bir teklifle karşı karşıya kaldı.
2
Film festivalinin açılış gününde kırmızı halıda boy gösteren 32 yaşındaki Brook, daha sonra kaldığı Majestic Barriere otelindeki fotoğraf çekimine katıldı.
3
Bu sırada fotoğraf çekimini bölen bir adam ünlü yıldızın yanına yaklaşarak ayak üstü kendisiyle beraber olursa 1 milyon euro vereceğini söyledi.
4
Brook, ahlaksız teklifi festivalde temsil ettiği filmin yönetmeni Keith Lemon'ın kendisine şaka yaptığını düşünerek ciddiye almadı fakat adamın ısrarcı tavırlarıyla teklifin gerçek olduğunu anlayınca da şoke oldu.
5
İsmi Nimrod-Frederic Kamer olan Fransız işadamı bununla da yetinmeyip çek defterini çıkartarak Brook'a teklif ettiği rakamı yazdığı çeki vermeye kalktı.
6
Fransız işadamı, çeki göstererek, "Sadece bir gece, lütfen bir gece. Param var. Buraya yazıyorum sonra sen benimle geliyorsun" dedi.
7
Bu sırada ünlü yıldızın kolundan çekiştiren adam araya giren korumalar tarafından otelden atıldı.
8
9

Son Dakika Ünlü Yıldıza Ahlaksız Teklif! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

2021'nin ilk bomba ayrılık haberi geldi! Jennifer Lopez, uzatmalı nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldığını duyurdu Topraktan tabut fışkırdı! Arkeologları şaşırtan içindeki insanlar değil, tabutun şekli oldu Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez