Son Dakika Haberleri: Ünlü Yönetmen, Oscar Ödüllü Oyuncunun Ev Halini Fotoğrafladı

Ünlü Yönetmen, Oscar Ödüllü Oyuncunun Ev Halini Fotoğrafladı

2 ay önce

Sarayın Gözdesi ve Kutsal Geyiğin Ölümü gibi ses getiren filmlerin yönetmenliğini üstlenen Yorgos Lanthimos, Oscar ödüllü oyuncu Emma Stone'un ev halini fotoğrafladı.

1
Romantik komedilerin kızıl güzeli Emma Stone, bilindik tarzının dışına çıktığı son filmi Sarayın Gözdesi ile büyük beğeni topladı.
2
Sarayın Gözdesi filminde birlikte çalıştığı Emma Stone'un ev halini fotoğraflayan Yunan yönetmen Yorgos Lanthimos, ünlü oyuncuyu 60'lı yıllarda yaşayan bir ev kadını olarak yeniden yarattı.
3
Son filmleri 10 dalda Oscar'a aday gösterilen ikili, Emma Stone'un ev halininin yansıtıldığı fotoğraf çekiminde, 60'ların abartılı saç modelleri ve ev dekorasyonundan yararlandı.
4
8 Şubat'ta vizyona giren Sarayın Gözdesi (The Favourite) filmiyle, İngiliz Bağımsız Film Ödüllerinde, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü alan Emma Stone, geçtiğimiz aylarda 30 yaş hüznü yaşadığına dair açıklamalar yapmıştı.
5
Başarılı oyuncu, ''Yetişkin olmanın farkına vardığım en ilginç yanı, birçok şeyin acı tatlı olması.'' sözleriyle büyümenin kasvetli bir his olduğundan söz etti.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ateşli Model, Derin Dekoltesiyle Trafiği Birbirine Kattı! Dünyanın En Büyük Dinozor Fosili Bulundu! Fotoğraftaki İsmin Kim Olduğunu Öğrenen Şaşıp Kalıyor! İşte Ünlülerin Çocukluk Halleri Ali Atay'ın Hazal Kaya'dan Önce Yaptığı Evliliği Biliyor muydunuz? Bikinili Kadının Videosuna Sızan Adam, Sosyal Medyada Olay Oldu!