Ünlüler Bekaretlerini Kaç Yaşında Kaybettiklerini İtiraf Etti - Son Dakika

Ünlüler Bekaretlerini Kaç Yaşında Kaybettiklerini İtiraf Etti

11.10.2013 10:02

Dünyaca ünlü isimler çeşitli televizyon programında ya da verdikleri röportajda bekaretlerini kaç yaşında kaybettiklerini açıkladı.

1
Ünlülerin hayranları onların özel hayatına dair en ince ayrıntıyı bile öğrenmek istiyor. The Sun gazetesi de birçok kişinin merak ettiği konu olan, ünlülerin ilk birlikteliklerini kaç yaşında yaşadıklarını derledi. İşte samimi itiraflarda bulunan o ünlüler...
2
Rol aldığı TV dizileriyle tanınan oyuncu Malin Akerman, Chelsea Handler'ın sohbet programının konuğuydu. Programda cinsellikle nasıl tanıştığı sorulan güzel oyuncu, ilk birlikteliğini 16 yaşındayken yaşadığını anlattı.
3
Genç oyuncu 16 yaşındayken Fransa'ya gezmek için gittiğini ve orada Fabio adında bir adamla tanıştığını anlatarak, "Birlikte olduğum ilk erkek oydu" diye konuştu.
4
Programda samimi açıklamalar yapan Akerman, "Bir çok Avrupa ülkesini dolaştım. Kurallar yoktu, her yaşta içki içebilir her yaşta cinsellik yaşayabilirdiniz" dedi.
5
Victoria's Secret'ın meleklerinden Adriana Lima, katıldığı bir programda karşılaştığı bekaretini ne zaman kaybettiğine ilişkin soru karşısında şaşkına döndü.
6
Amerikan Huffington Post Gazetesi'nin haberine göre, bekaretini 27 yaşında Sırp basketbolcu Marko Jaric ile evlenene kadar kocası için saklayan Lima özel hayatıyla ilgili sorulan bu soru karşısında utandı.
7
Güzel manken bekaret sorusuna net bir cevap vermeyerek, "Aman tanrım, konu oraya mı gidiyor? Yüzümü kızartıyorsunuz. Ben utangaç biriyim" dedi.
8
Hollywood'un en güzel kadınlarından olan Angelina Jolie ilk ilişkisini 14 yaşında yaşadığını açıkladı.
9
İlk cinsel deneyimini 16 yaşında yaşadığını anlatan oyuncu Sienna Miller, annesinin onu dikkatli olması konusunda uyardığını söyledi.
10
Amerikalı şarkıcı Jessica Simpson, 22 yaşında tanıştığı eşi Nick Lahey ile evleninceye kadar hiçbir erkekle cinsel deneyim yaşamamış.
11
Ünlü şarkıcı Fergie ilk cinsel deneyimini 18 yaşında yaşamış.
12
Sevilen şarkıcı Dido ilk cinsel deneyimini 15 yaşındayken yaşamış.

Son Dakika Ünlüler Bekaretlerini Kaç Yaşında Kaybettiklerini İtiraf Etti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement