Son Dakika Haberleri: Ünlüler Bu Kez Korkuttu

Ünlüler Bu Kez Korkuttu

8 yıl önce

1
Genç sevgililer Serenay Sarıkaya ve Tolgahan Sayışman, dergi için Tim Burton'un “Ölü Gelin” (The Corpse Bride) filmini gerçeğe dönüştürdü.

2
Dergi için kurt adam olan Mert Fırat, ‘korku'nun üzerine gidenlerden: “Korku beni harekete geçiriyor, koşmama neden oluyor. Elbette kaçmak değil bu. Üstüne gidiyorum. Doğru mu bilemiyorum ama gidiyorum işte... Korku ile cesaret arasında ciddi bir bağ var. Hem Türkiye'de yaşamak cesaret işi bir yandan, o yüzden korkusuzum belki de. Ama tarihimizle, yanlışlarımızla yüzleşmek için cesarete daha fazla ihtiyacımız var”.
3
İsmail Hacıoğlu da dergiye korkularını anlattı.

4
Korku sayısı için objektif karşısına geçenlerden biri de Bodrum'da yaşayan Bahadır Baruter'di. 46 dergisi ünlü karikatüristle “korku” üzerine muzaffer ama epey ‘sakin' bir röportaj yaptı, alaylı yanıtlar aldı

5
Özkan Uğur, Frankenstein olmak için tam 6 saat kıpırdamadan ve büyük bir sabırla, Dükkan-ül Hayal ekibinin önünde oturdu.


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Elektrik Faturanızı Düşürecek 10 Süper İpucu İzdivaç'ın Fenomen Gelin Adayı Hanife'nin, Son Hali 'Estetik mi Oldu?' Dedirtiyor! Jennifer Lopez Yine Sınırları Zorladı, Önü Ayrı Arkası Ayrı Olay! Ateşli Paylaşımlarıyla Erkekleri Mest Eden Güzel Model, Yılın Kadını Seçildi! Gribin İlacı: Cinsel İlişki!