Ünlüler Bu Kez Korkuttu - Son Dakika

Ünlüler Bu Kez Korkuttu

1
Genç sevgililer Serenay Sarıkaya ve Tolgahan Sayışman, dergi için Tim Burton'un “Ölü Gelin” (The Corpse Bride) filmini gerçeğe dönüştürdü.


2
Dergi için kurt adam olan Mert Fırat, ‘korku'nun üzerine gidenlerden: “Korku beni harekete geçiriyor, koşmama neden oluyor. Elbette kaçmak değil bu. Üstüne gidiyorum. Doğru mu bilemiyorum ama gidiyorum işte... Korku ile cesaret arasında ciddi bir bağ var. Hem Türkiye'de yaşamak cesaret işi bir yandan, o yüzden korkusuzum belki de. Ama tarihimizle, yanlışlarımızla yüzleşmek için cesarete daha fazla ihtiyacımız var”.
3
İsmail Hacıoğlu da dergiye korkularını anlattı.


4
Korku sayısı için objektif karşısına geçenlerden biri de Bodrum'da yaşayan Bahadır Baruter'di. 46 dergisi ünlü karikatüristle “korku” üzerine muzaffer ama epey ‘sakin' bir röportaj yaptı, alaylı yanıtlar aldı


5
Özkan Uğur, Frankenstein olmak için tam 6 saat kıpırdamadan ve büyük bir sabırla, Dükkan-ül Hayal ekibinin önünde oturdu.


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yaşlı insanların yardımına koşan güzel tenisçi Katie Boulter büyük takdir topladı Cinsel içerikli film yıldızı Elle Knox, George Floyd ile ilgili konuşma yapınca uçaktan indirildi Temelini Cumhurbaşkanı Erdoğan atmıştı! İşte kaba inşaatı biten Atatürk Kültür Merkezi'nden ilk görüntüler Tüyleri diken diken eden sır dolu olay! Anne ve bebeğinin birbirinden ayrı yapılan mezarları her seferinde yeniden birleşti Madrid Belediye Başkan Yardımcısı, gazetecinin sorusuna bacak kasını göstererek cevap verdi