Son Dakika Haberleri: Ünlüler Bu Kez Korkuttu

Ünlüler Bu Kez Korkuttu

8 yıl önce

1
Genç sevgililer Serenay Sarıkaya ve Tolgahan Sayışman, dergi için Tim Burton'un “Ölü Gelin” (The Corpse Bride) filmini gerçeğe dönüştürdü.

2
Dergi için kurt adam olan Mert Fırat, ‘korku'nun üzerine gidenlerden: “Korku beni harekete geçiriyor, koşmama neden oluyor. Elbette kaçmak değil bu. Üstüne gidiyorum. Doğru mu bilemiyorum ama gidiyorum işte... Korku ile cesaret arasında ciddi bir bağ var. Hem Türkiye'de yaşamak cesaret işi bir yandan, o yüzden korkusuzum belki de. Ama tarihimizle, yanlışlarımızla yüzleşmek için cesarete daha fazla ihtiyacımız var”.
3
İsmail Hacıoğlu da dergiye korkularını anlattı.

4
Korku sayısı için objektif karşısına geçenlerden biri de Bodrum'da yaşayan Bahadır Baruter'di. 46 dergisi ünlü karikatüristle “korku” üzerine muzaffer ama epey ‘sakin' bir röportaj yaptı, alaylı yanıtlar aldı

5
Özkan Uğur, Frankenstein olmak için tam 6 saat kıpırdamadan ve büyük bir sabırla, Dükkan-ül Hayal ekibinin önünde oturdu.


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Trans Birey Olduğuna Kimse İnanamıyor, Güzelliğiyle Baş Döndürüyor! Hocaları Fikirlerini Delice Buluyordu, 13 Yaşında Kendi Şirketini Kurdu Şimdi Paraya Para Demiyor 21 Yaşındaki Genç Modelin, Angelina Jolie'ye Olan Benzerliğini Gören Şoke Oluyor! İyileşmek İçin Koluna Kendi Spermini Enjekte Etti! Herkes Şaşkına Döndü Cinsel İlişki Adası'na Giden 16 Yaşındaki Gencin Son İsteği Şoke Etti