Ünlüler İçin Ne Ağır Tahriktir - Son Dakika

Ünlüler İçin Ne Ağır Tahriktir

05.10.2009 14:26

1
Pelin Batu

Hayvanlara zarar verilmesi

Hayvanlara işkence yapılması benim için en ağır tahrik sebebi. Biliyorum, sadece Türkiye'de değil her ülkede hayvanlara çok kötü şeyler yapılıyor. Bu da beni saldırgan bir insan haline getiriyor, deliriyorum

2
Kadir İnanır

Bu sorunun sorulması

Bana böyle sorularla gelmeyin. Bu ülkede açlık sınırı, 750 bin TL,yoksulluk sınırı 2500 TL. İşte ağırtahrik bu.Özel hayatımda beni neyin tahrik ettiği kimiilgilendirir. Nasıl cüret edersenizbenim kişisel olarak neden tahrik

3
Zamana, mekâna ve duruma göre bence her türlü şey ağır tahrik unsuru olabilir. Aldatılmak, tecavüz, taciz, ailemden herhangi birine zarar verilmesi... Mesela beni en fazla tahrik edecek şey, kızıma ya da eşime bir şey olmasıdır. Geri dönüşü olmayacak şeyler de çok daha fazla tahrik içeriyor. “Çok kötü şeyler yaparım, öldürürüm, süründürürüm” gibi insanın aklına ilk gelen şeylerin aslında kendi hayatımı zindan etmek olduğunu da elbette unutmam. .
4
Ege Görgün

Tehdit edilmek beni tahrik eder

En ağır tahrik; tehdit edilmek. Böyle yaparsan, şöyle olur hesabı. Herhalde serde fazla delikanlılık var. Öyle çok hoşuma giden bir durum değil bu aslında. Trafikte başıma iş açıyor. Bir keresinde bana camdan sopa çıkarıp gösteren bir adamı kovalayıp yakalamıştım. Birisi beni tehdit edince gözüm dönüyor.

5
Yalan söylenmesi

İnsanların yaşadığı acılar ve nelerden etkilendikleri kıyaslanamaz. Sizi küçük bir acı mahvedebilir oysa kimi de acılarla beslenir. Bu anlamda ağır tahrik kişiye göre değişir. Olgun, ayağı yere basan şahsiyet sahibi bir insanın olaylara bakışıyla, kompleksleri olan bir insanın bakışı farklıdır. En ciddi ağır tahrik unsuru; kadın erkek ilişkilerinde yaşanır. İş hayatında mazeret uydurana da çok kızarım. Yalan söyleyen, işini aksatan kişi, beni tahrik eder, çok kızarım.

6
Çağla Kubat

Aileme hakaret edilmesi

Aileme hakaret edilmesi ve zarar verecek şekilde davranılması benim için ağır tahriktir. Gerekli cevabı veririm.

Son Dakika Ünlüler İçin Ne Ağır Tahriktir - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement