Ünlülerden Takipçilerine Unutulmaz Ayarlar - Son Dakika

Ünlülerden Takipçilerine Unutulmaz Ayarlar

23.10.2018 14:46

Hazar Ergüçlü'nün sosyal medyada ilişkisini eleştiren takipçisine verdiği ayar sonrası, akıllara ünlülerin takipçilerine verdikleri ayarlar geldi. İşte, takipçilerinin acımasız yorumlarına dayanamayıp ayar veren ünlüler..

1
Hazar Ergüçlü
Hazar Ergüçlü
Kendisinden 19 yaş büyük sevgilisi Onur Ünlü ile mutlu bir birliktelik yaşayan Hazar Ergüçlü, sosyal medyadan kendisine yapılan yaş farkı yorumuna sessiz kalmayarak takipçisine yanıt verdi.
2
Hazar Ergüçlü, "Ben ne yaptığımı biliyorum. Ailem de ne yaptığımı biliyor. Biz hepimiz sizin ne yaptığınızı da biliyoruz. Peki, siz ne yaptığınızın farkında mısınız?" dedi.
3
Ece Seçkin
Ece Seçkin
Ece Seçkin'in bir takipçisi güzel şarkıcının paylaştığı fotoğrafın altına "Boyu kaç? Çok minyon. Sesi, dansı güzel ama o boyla bir star asla olamaz. Küçümsemek için söylemiyorum. Benim düşüncem böyle" yorumunu yaptı. Ece Seçkin zaman kaybetmeden takipçisine ayar verdi.
4
"Ben bu kısa boyum ve cüceliğimle bile star oldum. İnşallah sen kusursuz fiziğin ve yeteneklerinle benden daha iyi olursun aşkım. Küçümsemediğin için teşekkürler, sayende hayattayım...'
5
Aslıhan Gürbüz
Aslıhan Gürbüz
Ufak Tefek Cinayetler dizisinin Merve Aksak'ı Aslıhan Gürbüz'e bir takipçisi DM yoluyla 'Ya bu kilolar ne olacak? Acil çözmen lazım!' şeklinde mesaj atmasıyla Gürbüz'ün takipçisi de ayarı yemiş oldu.
6
"Tatlım senin bu başka bir kadının bedenini kafaya takman ne olacak? Acil kendine başka dertler bulman lazım!"
7
Didem Soydan
Didem Soydan
Didem Soydan'ın paylaştığı fotoğrafın altına 'O esnada sen rahat süslen diye bu vatanın evlatları canlarını veriyor' yazan takipçisine güzel model acımadı.
8
"Boş beleş twit atarken neler oluyor"
9
Demet Akalın
Demet Akalın
İzlediği bir defile videosu paylaşıp "Hepsi benim olmalı." yazan Demet Akalın'a cevap veren takipçisi "Yazık günah ya bu kadar da aç gözlü olunmaz. O gözleri kara toprak doyuracak." yazınca Akalın çileden çıktı.
10
Takipçisinin yorumuyla küplere binen Demet Akalın "O zaman yemek de yemelim. S.çıyoruza geliyor bu mantık." yazdı.
11
Metin Hara
Metin Hara
Adriana Lima ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen Metin Hara "Kadınları tavlama diye bir kitap yaz, milyonlar satmazsa adam değilim" yazan takipçisine ayar verdi.
12
Metin Hara, takipçisine böyle cevap verdi: "Bu konu başlığı benim ne yaşam felsefeme ne de verdiğim mesaja uygun değildir güzel dostum. Ama hepimizin birlikte atabileceği adımlar, emek vermesi gereken alanlar var diye düşünüyorum.
13
Pınar Altuğ
Pınar Altuğ
Takipçisinin eşi Yağmur Atacan hakkında yaptığı ''Gün gelecek kocanın gözleri genç kadın arayışına girecek'' diye yoruma çok sinirlenen Pınar Altuğ, ''O zaman hatırlatın kına göndereyim size, yakarsınız." diye cevap verdi.

14
Deniz Akkaya
Deniz Akkaya
Annesiyle ilgili paylaşım yapan eski manken, "Aman ne önemli. Bizene, siz ünlüler bu sene abartınız bir şeyleri" yorumuna, "Defol sayfamdan" karşılığını verdi.
15
16
Alişan
Alişan
Bir Instagram takipçisi Alişan ve eşi Buse Varol hakkında, "Bunlar birbirini sevmiyor. Alişan da kız da aşırı itici ve hiçbir aşk göremiyorum aralarında.Tamamen gösterişten ibaret yaşadıkları şey." şeklinde yorum yaptı. Alişan bu yoruma adeta ateş püskürdü.
17
Ünlü türkücü, "Peki bütün bu yazdıklarına eyvallah da... Eğer aynı dine mensupsak ki taktığın türbandan müslüman olduğun anlaşılıyor! Benim dinimde bir insanı tanımadan, arkasından gıybetini yapmak ya da karalamak günahtır diyor! Benden sana bir abin olarak tavsiye, sesimi veya yaptığım işi eleştir ama benim sevgim ya da özel hayatım hakkında beni tanımadan hüküm verme. Hakkımı yine de helal ediyorum sana." yazdı.

Son Dakika Ünlülerden Takipçilerine Unutulmaz Ayarlar - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement