Son Dakika Haberleri: Ünlülerden Van'a Yardım Eli

Ünlülerden Van'a Yardım Eli

8 yıl önce

1
Van'daki depremin yaralarını sarmak için tüm Türkiye kenetlendi. Yardım kampanyalarına ünlü isimler de kayıtsız kalmadı.
2
Magazin, sosyete ve iş dünyasının ünlü isimleri, 7.2 şiddetindeki depremle sarsılan Van için hem bireysel olarak hem de gruplar halinde kampanyalar düzenledi.
3
Kanal D yarın akşam "Van İçin Tek Yürek" adlı programla bir yardım kampanyası düzenliyor. Beyazıt Öztürk ve Mehmet Ali Birand'ın sunacakları program saat 22:30'da başlayacak ve canlı yayınla ekrana gelecek. Programa Kanal D'nin dizi ve program yüzleri de katılacak.
4
Polat Yağcı ve şirketi Poll Production bünyesindeki sanatçılar, Van için Kızılay'a yardım yaptı. Yağcı 50 bin TL, Hande Yener, Sinan Akçıl, Kutsi, Altay, Özcan Deniz ve Volkan Konak da 20'şer bin TL bağışladı.
5
Erol Köse, dediğini yaptı ve Van'a gitti. Deprem bölgesindeki izlenimlerini twitter sayfasındaki takipçileriyle paylaşan Köse, "Diğerleri görsün ve utansın. Yardımların yerine ulaşıp ulaşmadığını bizzat gözlemliyorum" yazdı.
6
Tuba Ünsal, bölgedeki kadınlar için daha önce reklamlarında yer aldığı Molped firmasını harekete geçirdi.
7
Keremcem, Van'a giderek depremzedelere gıda yardımında bulunacak.
8
Öykü Gürman, Turkcell'in kampanyası aracılığıyla hazır gıda yardımında bulundu.
9
Berna Laçin, bölgeye bebek bezi ve gıda malzemeleri gönderdi.
10
Hakan Peker, kıyafet ve ilaç yardımında bulundu.
11
Demet Akbağ, yiyecek ve giysilerden oluşan koliler hazırlayarak, şoförüyle Şişli Belediyesi'ne ulaştırdı.
12
Gökhan Özen, yapımcılığını üstlendiği “Yıldız Masalı” dizisinde rol alan Bülent Şakrak, Hakan Bilgin ve Seda Demir Yöndem'le beraber, topladıkları erzak ve kıyafetleri Van'a götürecek.
13
Esra Erol öncelikle Büyükada'da bulunan 12 odalı pansiyonu Vanlı depremzedeler için tahsis edeceğini duyurdu.
Haber Yayın Tarihi : 25.10.2011 06:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İngiliz Cinsel İlişki İşçisi: Beni Sevgililerine Hediye Ediyorlar! Yüzyılın En Ünlü Diktatörü Olan Hitler'in, Hiç Bilinmeyen Fotoğrafları Ortaya Çıktı! Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Saniye'si, Gerçek Haliyle Görenleri Büyülüyor! 2 Yıldır Kayıptı! Kayıp Rus Gezginin Ağaca Kelepçeli İskeleti Bulundu Dadı Dizisinin Küçük Tolgası Bakın Şimdi Ne Yapıyor!