Son Dakika Haberleri: Ünlülere Uyuşturucu Operasyonu Tweetter'da Yankı Uyandırdı

Ünlülere Uyuşturucu Operasyonu Tweetter'da Yankı Uyandırdı

6 yıl önce

'Biz sigara bile kullanmıyoruz'

1
Narkotik operasyonu kapsamında gözaltına alınan ünlüler gündeme damgasını vururken, sosyal medyada da en çok konuşulan konulardan biri oldu. İşte gözaltına alınan ünlülerle ilgili tweetler:
2
Nilgün Belgün @nildaybelday: Bu insanlar sanatçı.. Niçin halkın gözüne sokuluyor? Niçin gizli yapılmiyor?.. Hukuk?
3
erol köse @drerolkose: Yahu ben anlamam şanın var paran var sevgilin var başarılısın neden bu toz duman bağımlılığı!!! Neyın derdi sizi gerdi de buna başvuruyosun
4
esra & ceyda @esraceydaersoy: Nerdeyse tüm oyuncular uyuşturucu bağımlısıymış. Biz ise sigara bile kullanmıyoruz! Ey Türk dizisi yapımcıları; sevgiler öpücükler :)
5
ertem şener @_ertemsener: Diğer arkadaşları pek tanımıyorum yorum yapmam yanlış olur, hiç tanımam! ama Sarp ve Kenan için son derece düzgün beyefendi arkadaşlar.
6
Ergun Babahan @ebabahan: Bu genc cocuklar Narkotik Sube'nin ne kadar etkili calistiginin farkinda degil. Uyusturucu kullanan yakalanma riskini göze almalı.
7
Abdurrahman Dilipak @aDilipak: Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınanların sayısı 55 i bulmuş. Memlekette sanatçı kalmayacak. dizilerde oynayacak, sahneye çıkacak kimse
8
Doğuş @DogusOfficial: #UyusturucuyaHayır Gençler kanmayın.. Kandırmayın!!!
9
Tarık Toros @TarikToros: Twitter iyice laçkalaştı.. neymiş; ünlülere narkotik gözaltı, gezi'ye destek verdikleri içinmiş.. pes!
10
Alper Turgut @AlperTurgut01: Bu kadar ünlü ismi uyuşturucu operasyonuyla alacak başka gün bulamamış mı yani polis?
11
Harun Tekin @harun_tekin: Aktör, müzisyen, yazar rol model değildir. Efendi çocuk, ideal damat hiç değildir. Budayıp itibarsızlaştırdığın kadar güdük kalır hayallerin.
12
Erkan Akkuş @erkan_akkus: Uyuşturucu kullanmayan ünlüye ünlü denilmez.. denilecek yakında
13
Onur Baştürk @obasturk: Gozalti sovuna alinmayan/katilmayan dizi oyuncusu kalmadi galiba...
14
Erol Göka @erolgoka: Madde bağımlılığı meselesi büyük mesele, bu ünlüler boyutunu artık sağır sultan duydu.
15
Fulden Uras @fuldenuras: Kenan imirzalioğlu, Sarp Apak umarım doğru değildir inanmak istemiyorum
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Asla Normal Bir Hayatı Olmayacağını Söylediler, Güzeller Güzeli Bir Manken Oldu! Yeşilçam'ın Yetenek Abidesiydi, Kıymeti Hiç Bilinmedi! İslam Dünyasının Gönlünü Fetheden Başbakan: Müslüman Toplumun Üzerine Korku Salarak Ün Kazanmak İstiyor Bufalo, Yavrusunu Isıran Aslanı Perişan Etti! Gülümsemekten Çekinmeyin! Bu Besinlerle İnci Gibi Dişlere Kavuşmak Çok Kolay