Ünlüleri Buluşturan İftar - Son Dakika

Ünlüleri Buluşturan İftar

07.09.2010 01:18

1
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam iftarını Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın düzenlediği geleneksel iftar yemeğinde açtı. İftara Erdoğan ve ailesinin yanı sıra sanat ve spor camiasından da çok sayıda isim katıldı.

2
İftarda bakanların yanı sıra sanat, spor, iş dünyası ile dini cemaat temsilcilerinin önemli isimleri de yer aldı. İlk göze çarpan isimler eski milli futbolcu Hakan Şükür, sanatçı Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses, Muazzes Ersoy, Metin Şentürk, oyuncu Şafak Sezer ve Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım oldu.
3
Davette Orhan Gencebay'ın Başbakan Erdoğan'a sarılarak sohbet etmesi dikkat çekti. Erdoğan ve eşinin oturduğu masaya gelen görme engelli şarkıcı Metin Şentürk ise esprileriyle ilgi odağı oldu.

4
DAVETLİLERE NE İKRAM EDİLDİ?

Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından verilen iftar yemeğinde davetliler, süzme mercimek çorbasıyla iftarını açtı. İftarda ayrıca peynirli su böreği, iç pilav ve mantar soslu beğendi de ikram edildi. Tatlı olarak davetlilere fıstıklı baklava, cevizli kadayıf, şekerparenin bulunduğu Türk tatlı tabağı sunuldu.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Ünlüleri Buluşturan İftar - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı