Ünlülerin Bekaret Sırları - Son Dakika

Ünlülerin Bekaret Sırları

22.05.2013 11:44

Dünya starları ilk ilişkilerini kaç yaşında ve kiminle yaşadılar?

1
Dünya starlarının paraları aşkları hobileri kadar cinsel hayatları bekaretleri de büyük merak konusu. Bazı ünlü isimlerin ağzından bekaret sırları;
2
Britney Spears, ilk meşhur olduğu dönemde bakire olduğunu ve bekaretini evlenene kadar korumayı planladığını belirtmişti; ancak Spears'ın annesi, kızının bekaretini 14 yaşındayken bir futbolcuyla kaybettiğini ve o sıralarda lisede olduğunu belirtti.
3
Adriana Lima, evleneceği güne kadar seks yapmayacağını ve bu duruma erkek arkadaşlarının saygı göstermesi gerektiğini, saygı göstermiyorlarsa eğer bunun onu istemedikleri anlamına geldiğini belirtiyordu ve bekaretini de evlendikten sonra kaybetti.
4
Julianne Hough, ilk cinsel deneyimi için özel kişiyi beklediğini belirtmişti. Evlilik öncesi seksin kişisel bir tercih olduğunu, burada kimseye tavsiyelerde bulunmadığını ancak ilk deneyimin evlenilen kişiyle olmasının ilişkiyi güçlendireceğini söylemişti.
5
"American Idol" yarışmasının kazananı Jordin Sparks, Russel Brand'in kendisini şaka amaçlı dürtmesinden sonra bu tip olaylardan hoşlanmadığını ve kendisine evleneceği kişiye sakladığını belirtmişti.
6
Jonas Brothes, 2008 yılında bir programda giyim kuşamları hakkında konuşurken, tanrıya; evlenecekleri güne kadar temiz kalacaklarına dair söz verdiklerini belirtmişlerdi.
7
Selena Gomez, 2008 yılında "Extra" dergisine verdiği röportajda, babasına saflık halkalarından istediğini belirttiğini ve bunun üzerine babasının kiliseye gidip kutsanmış yüzüklerden aldığını belirtmişti.
8
Gomez, şu anda 20 yaşında ve saflık halkasını takmayı çoktan bıraktı ve bekaretini ünlü pop yıldızı Justin Bieber'la bozdu.
9
Yine bir diğer Disney yıldızı Demi Lovato, 2008 yılında yaptığı röportajda, saflık halkası taktığını ve doğru aşkı beklediğini belirtmişti.
10
Hilary Duff, 2006 yılında Elle dergisine verdiği röportajda bakire kalmayı sevdiğini, bu durumun seksi hiç düşünmüyor manasına gelmediğini ancak doğru kişiyi bekliyor olduğunu ifade etmişti.
11
Miley Cyrus da bir zamanlar saflık halkası takanlardandı. 2008 ylında bir tv kanalına verdiği röportajda kendisini kız olarak düşünmek istediğini, hiçkimsenin elini tutamayacağını, bu yaşlarda dahi birçok kızın bekaretini kaybetmeye başladığını ifade etti.
12
Jessica Simpson 2002 yılında evlenene kadar bekaretini korumuş ve 2005 yılında boşanmıştı. Boşanmadan sonra bekaret hakkındaki fikirlerini tamamen değiştirdiğini belirtmişti.
13
Taylor Swift de bir zamanların bekaretini koruyan ünlülerindendi. Ancak 2008 yılında Joe Jonas ile ilişkiye girdiği patlak vermiş ve hatta hamile olduğu söylentisi yayılmıştı ancak Swift, hamile olduğu konusunu yalanlamıştı.

Son Dakika Ünlülerin Bekaret Sırları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kızını yatak odasında sevgilisiyle basan baba, gördüğü manzara karşısında öfke krizi geçirdi "Yeni tanıdığın biriyle cinsel ilişki yaşar mısın?" sorusuna eski yengeden takdir gören yanıt 85 milyon yaşında! Dünyanın kayıp 8. kıtası Zelandiya'nın şekli gün yüzüne çıktı Dudağına ereksiyon kremi süren fenomenin son hali şaşırttı Müstehcen sahneleri yetişkin film sitelerine sızan dizi Bridgerton izlenme rekoru kırdı