Son Dakika Haberleri: Ünlülerin Bekaret Sırları

Ünlülerin Bekaret Sırları

7 yıl önce

Dünya starları ilk ilişkilerini kaç yaşında ve kiminle yaşadılar?

1
Dünya starlarının paraları aşkları hobileri kadar cinsel hayatları bekaretleri de büyük merak konusu. Bazı ünlü isimlerin ağzından bekaret sırları;
2
Britney Spears, ilk meşhur olduğu dönemde bakire olduğunu ve bekaretini evlenene kadar korumayı planladığını belirtmişti; ancak Spears'ın annesi, kızının bekaretini 14 yaşındayken bir futbolcuyla kaybettiğini ve o sıralarda lisede olduğunu belirtti.
3
Adriana Lima, evleneceği güne kadar seks yapmayacağını ve bu duruma erkek arkadaşlarının saygı göstermesi gerektiğini, saygı göstermiyorlarsa eğer bunun onu istemedikleri anlamına geldiğini belirtiyordu ve bekaretini de evlendikten sonra kaybetti.
4
Julianne Hough, ilk cinsel deneyimi için özel kişiyi beklediğini belirtmişti. Evlilik öncesi seksin kişisel bir tercih olduğunu, burada kimseye tavsiyelerde bulunmadığını ancak ilk deneyimin evlenilen kişiyle olmasının ilişkiyi güçlendireceğini söylemişti.
5
"American Idol" yarışmasının kazananı Jordin Sparks, Russel Brand'in kendisini şaka amaçlı dürtmesinden sonra bu tip olaylardan hoşlanmadığını ve kendisine evleneceği kişiye sakladığını belirtmişti.
6
Jonas Brothes, 2008 yılında bir programda giyim kuşamları hakkında konuşurken, tanrıya; evlenecekleri güne kadar temiz kalacaklarına dair söz verdiklerini belirtmişlerdi.
7
Selena Gomez, 2008 yılında "Extra" dergisine verdiği röportajda, babasına saflık halkalarından istediğini belirttiğini ve bunun üzerine babasının kiliseye gidip kutsanmış yüzüklerden aldığını belirtmişti.
8
Gomez, şu anda 20 yaşında ve saflık halkasını takmayı çoktan bıraktı ve bekaretini ünlü pop yıldızı Justin Bieber'la bozdu.
9
Yine bir diğer Disney yıldızı Demi Lovato, 2008 yılında yaptığı röportajda, saflık halkası taktığını ve doğru aşkı beklediğini belirtmişti.
10
Hilary Duff, 2006 yılında Elle dergisine verdiği röportajda bakire kalmayı sevdiğini, bu durumun seksi hiç düşünmüyor manasına gelmediğini ancak doğru kişiyi bekliyor olduğunu ifade etmişti.
11
Miley Cyrus da bir zamanlar saflık halkası takanlardandı. 2008 ylında bir tv kanalına verdiği röportajda kendisini kız olarak düşünmek istediğini, hiçkimsenin elini tutamayacağını, bu yaşlarda dahi birçok kızın bekaretini kaybetmeye başladığını ifade etti.
12
Jessica Simpson 2002 yılında evlenene kadar bekaretini korumuş ve 2005 yılında boşanmıştı. Boşanmadan sonra bekaret hakkındaki fikirlerini tamamen değiştirdiğini belirtmişti.
13
Taylor Swift de bir zamanların bekaretini koruyan ünlülerindendi. Ancak 2008 yılında Joe Jonas ile ilişkiye girdiği patlak vermiş ve hatta hamile olduğu söylentisi yayılmıştı ancak Swift, hamile olduğu konusunu yalanlamıştı.Haber Yayın Tarihi: 22.05.2013 11:44 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!