Son Dakika Haberleri: Ünlülerin Bekaretleri Kaç Yaşında Kaybetti

Ünlülerin Bekaretleri Kaç Yaşında Kaybetti

9 yıl önce

1
TAM SEVİŞİRKEN UYUYAKALDI
Ülkemizde Sahil Güvenlik ve Kara Şimşek alı dizilerle tanınan David Hasselhoff'un yaşamının bilinmeyen ayrıntıları ortaya çıktı. 57 yaşındaki aktör, hayatının en büyük başarılarını ve başarısızlıklarını 400 sayfalık Making Waves adlı kitapta anlattı. Kitabın en çok dikkat çeken bölümlerinden biri de Hasselhoff'un ilk aşkını ve onunla ilk kez birlikte olduğu geceyi anlattığı bölüm oldu.
2
Aktör kitapta o geceyi şöyle anlattı: "Yıl 1968'di. Kendimi ilk kez gerçekten ve tamamıyla aşık hissediyordum. Gönlümü kaptırdığım Sandy Burle, güzel bir sarışındı. Muhafazakar bir ailenin kızıydı. Bir gece ikimiz de çok sarhoştuk. Onların evine gittik ve kilere girdik. Amacımız birlikte olmaktı. İkimiz de ilk cinsel deneyimimizi yaşayacaktık. Sevişmeye başladık. Ama Sandy o kadar sarhoştu ki uyuyukaldı.
3
Ünlü futbol yıldızı Ashley Cole'un eşi Cheryl Cole, cinsel yaşamıyla ilgili çok özel sırları internetteki Sky Showbizz sitesiyle paylaştı.
Cole, ilk deneyimini henüz 15'indeyken yaşadığını söyleyerek "Ama kendimle gurur duyuyorum. Çünkü erkek arkadaşımı tam 3 ay beklettim" diye konuştu.

İnternetteki skyshowbizz sitesi de gösteri dünyasının diğer ünlüleri de ilk cinsel deneyimlerini kaç yaşında yaşayıp ne hissettiklerini derledi. İşte o açıklamalar...
4
Şöhretinin ilk yıllarında güzelliği kadar ısrarla koruduğunu söylediği bekaretiyle de konuşulan Brooke Shields'in itirafı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Şimdi 43 yaşında olan ünlü yıldız Health dergisine yaptığı açıklamada "Bekaretimi 22 yaşında kaybettim. Ve şimdi bu kadar beklediğim için çok pişmanım" diye konuşmuştu.
5
Rap müziğin yıldızı Sean 'Diddy' Combs, henüz 7 yaşında bir çocukken karşı cinsle birlikte olmaya çalıştığını anlattı. Combb "Ben o sıralarda 7 yaşındaydım, birlikte olmaya çalıştığım kız ise 10 yaşındaydı. Elbette sonuç hüsrandı" diyen Combs "Sonunda New York'ta bir otel odasında amacıma ulaştığımda 13 yaşındaydım" diye konuştu.
6
Ünlü aktör Benicio Del Toro da ilk deneyimini 13 yaşındayken yaşadığını anlattı.
7
Ünlü yıldız Tina Fey, katıldığı bir sohbet programında yaptığı itirafla çok konuşuluyor. David Letterman'ın programına katılan Fey, eşiyle tanışıncaya kadar sahne 24 yaşına kadar bakire olduğunu söyledi.
8
Programın sunucusu Letterman bu konuyla ilgili itirafta bulunan yıldızları tek tek sayarak Brooke Shields'ın 22 Adriana Lima'nın da 27 yaşına kadar bekaretlerini koruduğunu söyledi.
Fey konuyla ilgili olarak "Sanırım bu dindarlığımya ve evcimen oluşumla ilgili bir durum" diye konuştu.
9
2008 yılında FHM dergisi tarafından dünyanın en seksi kadını seçilen ABD'li aktrist Megan Fox, bekaretini 17 yaşında kaybettiğini açıkladı.

Cosmopolitan dergisinin eylül sayısına kapak olan 23 yaşındaki güzel, “O benim gerçek aşkımdı. Bir aktördü” dedi. Megan Fox “gerçek aşkım” dediği aktörün ismini açıklamadı. Ancak magazin basını aktörün kim olabileceği ilgili söylentilere başladı
10
Bir dönem ülkemizde de gösterilen The O.C adlı dizinin yıldızı Bilson, bekaretini 14 yaşında kaybetmiş. Ve ünlü yıldız bunu annesine söyleme gereği bile duymamış. "Ama annem zaten bu tür konularda uzman olan bir danışman. Bunu sezdiğini düşünüyorum" diyor Bilson.
11
Ünlü yıldız bekaretini kaybettiğinde 14 yaşındaymış.
12
Genç yıldız ilk cinsel deneyimini 16 yaşındayken yaşamış. Miller annesinin ona her zaman "Biliyorum bir gün bunu yapacaksın. Ama lütfen, bunu dışarıda bir yerde değil, benim evimde yap" dediğini de hatırlıyor.
13
Güzel şarkıcı bir süre önce boşandığı eşi Nick Lahey ile evleninceye kadar yani 22 yaşına kadar hiçbir erkekler cinsel deneyim yaşamamış.
14
Ünlü şarkıcı 18 yaşında ilk cinsel deneyimini yaşamış. Fergie, her zaman seksapeli yüksek bir insan olduğunu da söylemeden geçemiyor.
15
Osbourne ailesinin çılgın kızı bekaretini 16 yaşında yitirmiş.
16
15 yaşında ilk cinsel deneyimini yaşamış. Bu ünlü yıldız için pek de hoş olmamış. O anı şöyle anlatıyor Cher: " Onunla birlikteliğimiz hızlı ve acılıydı. Hatta olup bittikten sonra herkesin konuşup durduğu şey bu mu" diye düşündüğümü de hatırlıyorum."
17
Ünlü şarkıcı 15 yaşındayken ilk cinsel deneyimini yaşamış. "Tenime dokun ve ne hissettiğini bana söyle" sözlerinin yer aldığı şarkısını da bu deneyimden esinlenerek yazmış.
18
Harry Potter serisinin yıldızı 16 yaşındayken kendisinden büyük bir kadınla cinsel deneyim yaşamış.
19
Eski manken 15 yaşındayken bekaretini kaybetmiş. O da "çok hızlıydı" diye anlatıyor. Ve Hall da tıpkı Cher gibi hakkında bunca kitap yazılıp teori üretilen şeyin bu kadar kısa sürede bitmesinden dolayı biraz şaşkınlık yaşamış.
20
Onun ilk deneyime ilişkin söylediği tek şey ilk kez bir kadınla birlikte olduğunda 15 yaşını sürdüğü.
21
24 yaşında evleninceye kadar bekaretini korumuş.

22
20 yaşında bekaretini yitirmiş. Tarihini bile hatırlıyor ünlü sanatçı: 30 Nisan 1988. Eurovision yarışmasının yapıldığı gece. Onu fetheden kişi ise şimdi eşi olan yapımcı Rene Angelil.
23
Rock müziğin seksi babaannesi ilk deneyimini 17 yaşında yaşamış.
24
Ünlü aktör bekaretini 13 yaşında yitirmiş.
25
Umutsuz Ev Kadınları dizisinin yıldızı Cross, 18 yaşında bekaretini yitirmiş.
26
Müziğin eski tüfeklerinden Jagger 12 yaşında ilk cinsel deneyimini yaşamış.
27
O da ilk deneyimini 16 yaşındayken yaşamış.
28
Cinselliği çocuk denecek yaşta keşfeden Hollywood yıldızları ilk öpüşme deneyimlerini de şöyle anlatıyor: İşte Reese Witherspoon'un deneyimi: "Beşinci sınıftaydım. O sıralarda adı Graham olan bir çocuğa aşıktım. Elbette sonunda bir gün öpüştük. Ama o daha sonra o benim tahta göğüslü olduğumu ve bu yüzden benden hoşlanmadığını söyleyerek kalbimi kırdı. "
29
Brad Pitt ilk öpüşme deneyimini şöyle anlatıyor: "Dördüncü sınıftaydım. Onunla evlerinin garajında buluşup öpüşmeye karar verdik. Bu bir tür iş anlaşması gibiydi. Gittim, onu öptüm ve sonra koşarak eve döndüm. "
30
Lisa Kudrow ise bakın neler yaşamış: "İlk kez bir kız arkadaşımın 16'ncı doğum günü partisinde biriyle öpüştüm. O, okulun en yakışıklı çocuğuydu. Onu öptükten sonra ağlamaya başladım.
31
Leonardo di Caprio ise ilk öpüşmesini şöyle anlatıyor: "Benim ilk öpüşmemle ilgili anım pek parlak değil. Öptüğüm kız sanki ağzıma bir tom tükürük bırakmıştı. Hemen ondan ayrıldım ve tükürerek bu histen kurtulmaya çalıştım. "
32
Lucy Liu'nun anlattıkları şöyle: "15 ya da 16 yaşındaydım. Tam da duvar çiçeği denen türden bir kızdım. Yani partilerde pek fazla erkek benimle ilgilenmezdi. Yine öyle bir partide benimle ilgilenen tek bir çocuk vardı. Beni öptü ve ben deliye döndüm. Koşarak arkadaşımın evine gittim. Öylesine heyecanlıydım ki.. Çünkü o güne kadar kimseyle öpüşmemiştim."
33
Ünlü aktör Nicolas Cage'in ilk deneyimi ise şöyle: "İlk kez bir kızla mezuniyet gecemde öpüştüm ve kelimenin tam anlamıyla bir felaketti. Bir simokin ve limuzin kiraladım. Gidip o güzel kızı evinden aldım. Gecenin sonunda onu öptüm, o da bana karşılık verdi. Çok gergindim ve midemden tuhaf sesler geliyordu. Kızdan özür diledim ama kendimi tutamadım kiraladığım smokinin üstüne kustum. "
34
Murat Boz ilk öpücüğünü lise yıllarında vermiş: "İlk aşk kokulu öpücüğüm lise yıllarında olmuştu. Sevgilimi, yatılı okuduğum okulun sınıfında öpmüştüm. Klasik tabirle ayaklarım yerden kesildi. O gün bir türlü kendime gelemedim."
35
Selin Denizli'nin ilk öpücük macerası şöyle: "İlk öpücüğümü 12 yaşında tattım. Tuhaf bir histi. Hamile kalacağımdan korkmuştum. Bu yüzden kimseye anlatmadım. Çok komikti. Şimdi bile hatırladıkça kendi kendime gülerim.
36
Zeynep Dizdar ilk öpüşme deneyimini şu sözlerle anlatıyor: "İnanılmaz bir duygu. Ne yapacağımı bilememiştim. Biraz da ürkmüştüm. Gerçekten çok ilginç bir duyguydu. Hem korkuyu hissediyorsun, hem de etkileyici bir şey yaşıyorsun. Çok güzeldi, çok... "
37
Bennu Gerede ilk öpüşme deneyimini 8 yaşında yamaşı. "Sekiz yaşındayken, aile dostumuzun 14 yaşındaki oğluyla oyun oynarken yatakta burun buruna gelip birden öpüştük. Daha doğrusu dudaklarımız birbirine değdi. Çocukça bir şeydi."
38
Sinemis Candemir şöyle anlatıyor: "Lise ikinci sınıftaydım. Altı aydır birlikteydik. El ele tutuşmamız, üç ayımızı almıştı. Öpüşmemiz de ancak o zaman oldu. Altı ay gibi bir sürenin sonunda öpüşmek heyecan verici ve enteresandı."

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tartışmasız Dünyanın En Tuhaf 5 Ordusu Çernobil Faciası ve 11 Eylül Saldırılarını Bilen Kahinden 2019 Kehanetleri YHT Kazası Sonrası Paramparça Olan Vagonun İçinden Korkunç Görüntüler Yasak Elma'nın Cinsel İlişki Haritası Kafaları Karıştırdı 13 yıldır Evlerimize Konuk Olan 'Arka Sokaklar' Oyuncularının Değişimleri, Görenleri Hayrete Düşürüyor!