Ünlülerin Bilinmeyen Hastalıkları - Son Dakika

Ünlülerin Bilinmeyen Hastalıkları

09.12.2016 08:44

1
Kıvanç Tatlıtuğ
Kıvanç Tatlıtuğ

Uzun süre uyku apnesi hastalığıyla boğuştu. Oldukça hayati tehlikeler içeren bu hastalığı uzun tedavi yöntemleri ile yendi.

2
Beren Saat
Beren Saat

Güzel oyuncu tırnak yeme hastalığını ilaç tedavisiyle bıraktı.

3
Sertab Erener
Sertab Erener

Kolit hastalığı olan Sertap Erener yıllarca Amerika ile Türkiye arasında yoğun bir tedavi süreci gördü. Bu tedaviye yüklü bir miktar harcayan Erener Kolit hastalığını atlattı

4
Sezen Aksu
Sezen Aksu

Ünlü sanatçı uzun yıllardır 'panik atak' hastalığı tedavisi görüyor. Uzun süre tedavi gören Minik Serçe hala panik atak hastalığını yenebilmiş değil.

5
Beyazıt Öztürk
Beyazıt Öztürk

Bademcikleri oldukça hassas olan ünlü şovmen boğazlarına dikkat etmediği zaman sık sık doktora gitmek zorunda kalıyor.Soğuk şeyler yiyip içemeyen Öztürk bademciklerinden oldukça muzdarip.

6
Ebru Gündeş
Ebru Gündeş

Ebru Gündeş 2000'de beyin damarlarında oluşan baloncuk nedeniyle hastanede ölüm kalım savaşı vermişti.Oldukça zor bir beyin ameliyatı geçiren Gündeş sağlığına kavuşmuştu.Ebru Gündeş şimdi sağlığına dikkat ediyor ve sık sık kontrole gidiyor.

7
Hazal Kaya
Hazal Kaya

Çoğu ünlülün en büyük sıkıntısı olan tırnak yeme hastalığı Hazal Kaya'nında başına dert olmuş durumda.Tırnak yeme hastalığının tedavisini görmeyi ve en kısa zamanda bu hastalıktan kurtulmayı düşünüyor.

8
Cem Yılmaz
Cem Yılmaz

Ünlü komedyenin en büyük sıkıntısı tırnak yeme hastalığı.

9
Tuba Ünsal

Tuba Ünsal </p><p>

Defalarca yüksek ateş, nefes darlığı, karın ağrısı şikayetleriyle hastaneye kaldırılan Tuba Ünsal'ın dünyada çok az kişide rastlanan Ailevi Akdeniz Ateşi (FMF) adlı bir hastalığı var.Uzun süre tedavi gören Ünsal şimdilerde sağlığına kavuştu ama sık sık kontrollere gidiyor.

10
Meryem Uzerli
Meryem Uzerli

Uzun süre magazin gündemini meşgul eden Uzerli,Tükenmişlik sendromuna yakalandığı için Almanya'ya tedavi görmeye gitti.Tedavisi bittikten ve çocuğunu dünyaya getirdikten sonra Türkiye'ye döndü.Şimdilerde böyle bir rahatsızlığı olmadığı gibi setlerde her zamanki gibi neşeli ve çalışkan.

11
Nur Yerlitaş
Nur Yerlitaş

Geçtiğimiz günlerde meme kanseri teşhisi konulan ve ameliyat olan Nur Yerlitaş kanseri yenen ünlülerden.

12
Seda Sayan
Seda Sayan

Yıllardır tiroid bezi rahatsızlığı olan ve düzenli olarak ilaç kullanan ünlü sunucu aç kalamıyor.Yemek yemediği zaman oldukça rahatsızlanan ve başı dönen Seda Sayan hastalığına hala bir çare bulabilmiş değil.

13
Defne Samyeli
Defne Samyeli

Defne Samyeli, 2000'de rahim kanserine yakalandığını öğrendi. New York'ta ameliyat geçiren Samyeli uzun bir tedavi süresinden sonra Türkiye'ye tamamen iyileşmiş olarak döndü.Şimdilerde böyle bir rahatsızlığı bulunmayan Samyeli'nin kadınlara tavsiye olarak sık sık jinekolağa görünmeleri ve testler yaptırmaları gerektiğini söylüyor.

14
Ajda Pekkan
Ajda Pekkan

Ajda Pekkan'ın yıllardır kalp hastası olduğu ortaya çıkınca daha önce 2 stent takılan kalbine rahatsızlığı tekrarlayınca 1 stent daha takılmıştı.Son zamanlarda bu rahatsızlığı olmayan Süperstarın kalp rahatsızlığı hala devam ediyor.

15
Arzum Onan
Arzum Onan

Manken ve oyuncu Arzum Onan önce lenf kanseri ile mücadele etti.Lenf kanserini yendikten sonra troid kanseri ile karşı karşıya kaldı.

Son Dakika Ünlülerin Bilinmeyen Hastalıkları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden