Son Dakika Haberleri: Ünlülerin Bilinmeyen Hastalıkları

Ünlülerin Bilinmeyen Hastalıkları

3 yıl önce

1
Kıvanç Tatlıtuğ
Kıvanç Tatlıtuğ


Uzun süre uyku apnesi hastalığıyla boğuştu. Oldukça hayati tehlikeler içeren bu hastalığı uzun tedavi yöntemleri ile yendi.

2
Beren Saat
Beren Saat


Güzel oyuncu tırnak yeme hastalığını ilaç tedavisiyle bıraktı.

3
Sertab Erener
Sertab Erener


Kolit hastalığı olan Sertap Erener yıllarca Amerika ile Türkiye arasında yoğun bir tedavi süreci gördü. Bu tedaviye yüklü bir miktar harcayan Erener Kolit hastalığını atlattı

4
Sezen Aksu
Sezen Aksu


Ünlü sanatçı uzun yıllardır 'panik atak' hastalığı tedavisi görüyor. Uzun süre tedavi gören Minik Serçe hala panik atak hastalığını yenebilmiş değil.


5
Beyazıt Öztürk
Beyazıt Öztürk


Bademcikleri oldukça hassas olan ünlü şovmen boğazlarına dikkat etmediği zaman sık sık doktora gitmek zorunda kalıyor.Soğuk şeyler yiyip içemeyen Öztürk bademciklerinden oldukça muzdarip.

6
Ebru Gündeş
Ebru Gündeş

Ebru Gündeş 2000'de beyin damarlarında oluşan baloncuk nedeniyle hastanede ölüm kalım savaşı vermişti.Oldukça zor bir beyin ameliyatı geçiren Gündeş sağlığına kavuşmuştu.Ebru Gündeş şimdi sağlığına dikkat ediyor ve sık sık kontrole gidiyor.

7
Hazal Kaya
Hazal Kaya


Çoğu ünlülün en büyük sıkıntısı olan tırnak yeme hastalığı Hazal Kaya'nında başına dert olmuş durumda.Tırnak yeme hastalığının tedavisini görmeyi ve en kısa zamanda bu hastalıktan kurtulmayı düşünüyor.

8
Cem Yılmaz
Cem Yılmaz


Ünlü komedyenin en büyük sıkıntısı tırnak yeme hastalığı.

9
Tuba Ünsal

Tuba Ünsal </p><p>

Defalarca yüksek ateş, nefes darlığı, karın ağrısı şikayetleriyle hastaneye kaldırılan Tuba Ünsal'ın dünyada çok az kişide rastlanan Ailevi Akdeniz Ateşi (FMF) adlı bir hastalığı var.Uzun süre tedavi gören Ünsal şimdilerde sağlığına kavuştu ama sık sık kontrollere gidiyor.

10
Meryem Uzerli
Meryem Uzerli


Uzun süre magazin gündemini meşgul eden Uzerli,Tükenmişlik sendromuna yakalandığı için Almanya'ya tedavi görmeye gitti.Tedavisi bittikten ve çocuğunu dünyaya getirdikten sonra Türkiye'ye döndü.Şimdilerde böyle bir rahatsızlığı olmadığı gibi setlerde her zamanki gibi neşeli ve çalışkan.

11
Nur Yerlitaş
Nur Yerlitaş


Geçtiğimiz günlerde meme kanseri teşhisi konulan ve ameliyat olan Nur Yerlitaş kanseri yenen ünlülerden.

12
Seda Sayan
Seda Sayan


Yıllardır tiroid bezi rahatsızlığı olan ve düzenli olarak ilaç kullanan ünlü sunucu aç kalamıyor.Yemek yemediği zaman oldukça rahatsızlanan ve başı dönen Seda Sayan hastalığına hala bir çare bulabilmiş değil.

13
Defne Samyeli
Defne Samyeli


Defne Samyeli, 2000'de rahim kanserine yakalandığını öğrendi. New York'ta ameliyat geçiren Samyeli uzun bir tedavi süresinden sonra Türkiye'ye tamamen iyileşmiş olarak döndü.Şimdilerde böyle bir rahatsızlığı bulunmayan Samyeli'nin kadınlara tavsiye olarak sık sık jinekolağa görünmeleri ve testler yaptırmaları gerektiğini söylüyor.

14
Ajda Pekkan
Ajda Pekkan


Ajda Pekkan'ın yıllardır kalp hastası olduğu ortaya çıkınca daha önce 2 stent takılan kalbine rahatsızlığı tekrarlayınca 1 stent daha takılmıştı.Son zamanlarda bu rahatsızlığı olmayan Süperstarın kalp rahatsızlığı hala devam ediyor.

15
Arzum Onan
Arzum Onan


Manken ve oyuncu Arzum Onan önce lenf kanseri ile mücadele etti.Lenf kanserini yendikten sonra troid kanseri ile karşı karşıya kaldı.Haber Yayın Tarihi: 09.12.2016 08:44 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti! Hükümet için çalışıyordu, çıplak fotoğrafları ortaya çıkınca hayatı tepetaklak oldu 'Arılar bana bir şey yapmaz' dedi, yarı çıplak peteklerin arasına daldı! İşte Benim Stilim'le ünlenen Niran Yalaz, estetik operasyonlarla bambaşka biri oldu!