Ünlülerin Canlı Yayın Skandalları - Son Dakika

Ünlülerin Canlı Yayın Skandalları

13.08.2009 15:47

1
İşte yerli ve yabancı ünlülerin televizyon izleyicilerini şoke ettikleri canlı yayın skandalları...

2
'OĞLUNA DA...'

Mehmet Ali Erbil de televizyonda yaşanan canlı yayın skandallarından nasibini aldı.Erbil olayı şöyle anlattı: 'O dönemde yalvarmalar had safhadaydı. Bir kadın telefonla bağlanmış, arabayı istiyor. 'Ne olur Mehmet Ali Bey, oğlum da yeni ehliyet aldı' diyor. Yalvardıkça yalvarıyor, kadın yarışmaya devam ederken ben kulise üstümü değiştirmeye gittim o sırada Oğluna da... diye küfrettim. Sesimi televizyondan duydum.Şok oldum 'anaaa' dedim...Onu da duydum!

3
KAFASINDA BARDAK KIRDI

Benimle Evlenir misin?' programıyla adını duyuran Caner, katıldığı televizyon programına Tülin'in telefonla bağlanması üzerine cinnet getirdi. Bir anda kendisini kaybeden Caner, masada duran su bardağını kafasına vurarak parçaladı.

4
SEVDA'DAN HANDE'YE TOKAT

Cem Davran ile Hande Ataizi'nin sunduğu ‘İki Kere Kiki' adlı eğlence programına Arto ile Sevda Demirel konuk oldu. Programda, Arto'nunda kışkırtmasıyla hararetli anlar yaşandı Ataizi, ‘‘Hiç olmazsa beni senin gibi polis basmadı'' deyince, Demirel de, ‘‘Sen benim kim olduğumu biliyor musun o...pu, ben senin gibi camlara çıkıp donumu çıkarmadım. Ayrıca beni İstanbul Emniyet Müdürü akladı'' diyerek Hande Ataizi'ne tokat attı.

5
İBO ŞOV'DA SKANDAL

Uzun yıllardır ekranlara gelen İbo Şov geçtiğimiz sezon bir skandala sahne oldu. Programda kavga konuk sanatçı Yıldız Tilbe'nin “Kandıramazsın Beni” adlı şarkısını söylerken Tatlıses'in şarkıyı yarıda kesmek istemesiyle başladı.

6
Tilbe, Tatlıses'in tüm engelleme çalışmalarına rağmen şarkısını tamamladı. Araya giren reklamların ardından Tatlıses, konuğu Yıldız Tilbe'nin kendisine saygısızlık söyledi. Hararetli tartışmalardan sonra Tilbe programı terketti ve İbo Şov ekranlardan kaldırıldı.

7
SERAY SEVER'E TACİZ

'Seray Sever ve Erkekler' adlı programın çekimlerinde ünlü tiyatrocu Ali Poyrazoğlu, Seray Sever'e ilginç bir sürpriz yaptı.

8
Sohbet sırasında Sever'in, 'Beni hiç kimse ellemedi' sözleri üzerine ayağa kalkan Poyrazoğlu, 'İnsan yaşamadığı şeyleri yaşamalı' diyerek Sever'i hiç beklemediği bir anda taciz etti.

9
GÜNER ÜMİT İŞİNDEN OLDU

Güner Ümit, 1995'te, sunuculuğunu yaptığı Turnike programında, ‘Mum söndü yapıyorlar' cümlesini kullanınca büyük tepki çekmiş, TV binası taŞlanmış, Ümit görevi bırakarak uzun süre meslekten uzak kalmıştı.Ümit, Alevi cemaatinden özür dilese de bir daha eski şaşaalı günlerine dönemedi.

10
ATA'DAN BÜYÜK GAF

Beyaz Show'a konuk olan şovmen Ata Demirer, canlı yayına telefonla bağlanan bir genç kızın 'Kız arkadaşınız var mı' sorusunu yanıtlarken gaf yaptı. Genç kız, Demirer'e 'Eğer yoksa' deyince, şovmen hemen atılıp 'Verecen mi?' dedi ve stüdyoda buz gibi bir hava esti. Demirer, hatasını anladığında ise iş işten geçmişti.

11
TARKAN'IN ÇİŞ POLEMİĞİ

Tarkan, Şöhretin ilk yıllarında bir canlı yayın sırasında kendisiyle röportaj yapmak isteyen SavaŞ Ay'ın yanından ‘ÇiŞim geldi' diyerek uzaklaşmıştı. Sonradan bu söz yüzünden Tarkan'ın başı çok ağrıdı, hatta müzik hayatına nokta koyup Almanya'ya yerleşeceğini açıkladı.

12
ÖPÜCÜK ŞOKU

Angelina Jolie, oyunculuğu ve Birleşmiş Milletler bünyesindeki yararlı çalışmaları bir yana, skandallarıyla da tanınan bir yıldız... “Girl, Interrupted” adlı filmdeki oyunuyla “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” dalında Oscar kazanan yıldız, ödülünü almaya erkek kardeşi James ile birlikte çıktı. Teşekkür konuşmasını yapan Jolie ile kardeşi, milyonların gözü önünde dudak dudağa öpüştü. Jolie, bunların üzerine bir de “Görüyorsunuz kardeşimle aşk yaşıyorum” diyerek tuz biber ekti.

13
'VÜCUDUMU BEĞENDİNİZ Mİ?'

Anna Nicole Smith, Amerikan Müzik Ödülleri Töreni'nde: Şöhret oluşunu bile 89 yaşındaki milyarder eşiyle evliliğine borçlu olan Smith, Kanye West'i takdim etmek amacıyla çıktığı sahnede skandala yol açtı. Aşırı alkollü Smith, kollarını havaya kaldırarak podyuma çıktı.

14
Zayıfladığını göstermek için öne doğru eğilen ve bu sırada göğüsleri görünen Smith, “Vücudumu beğendiniz mi?” diye sorduğu seyircilerden herhangi bir yanıt alamadı, çünkü salondakilerin de ekran başındaki milyonlar gibi şaşkınlıktan dili tutulmuştu.

15
EMINEM'İN BAŞINA MELEK DÜŞTÜ

Görkemli bir törenle dağıtılan MTV Sinema Ödülleri gecesine yarattığı Borat karakteri ile dünya çapında ünlenen Sacha Baron Cohen damgasını vurdu.

16
Cohen salona kalçasını açıkta bırakan tüylü bir kostümle tavandan asılarak indi ve rapçi Eminem'in üstüne düştü.

17
KÜFÜRBAZ GİTARİST

Amerikan Müzik Ödülleri töreninde Anna Nicole Smith'inkine benzer bir skandala da “Guns'n Roses” topluluğunun gitaristi Slash ve bas gitaristi Duff McKagen imza attı. “En İyi Albüm” dalında ödül almak için sahneye gelen ikiliden Slash, teşekkür konuşmasında küfürleri ardı ardına sıralayınca sonraki yıllardaki törenlerin yayınları, uydudan ayarlanarak 5 dakika gecikmeli şekilde ekrana geldi.

18
FARRAH FAWCETT'DAN GARİP DAVRANIŞLAR

1970'li yıllarda “Charlie'nin Melekleri” dizisindeki “Jill Monroe” rolüyle fırtına gibi esen sarışın güzel Farrah Fawcett, 1997 yılında katıldığı David Letterman Şov'da milyonları şok etti. Aklı başından gitmiş gibi görünen Fawcett'ın bu haline bir deri bir kemik görüntüsü de eşlik etti. Ne dediğini bilemeyen sanatçı, cümle kurmakta bile zorlanınca şovu izleyenler bir dönemin efsanesinin düştüğü hale çok üzüldü.

19
AMERİKAN SÜPER KUPASI'NDA SKANDAL...

Amerikalı sporseverlerin ilgiyle izlediği Amerikan Süper Kupası finalinin devre arasında, Janet Jackson ile Justin Timberlake sahneye çıktı. Canlı yayınlanan şovda birden göğsünü açan Jackson, bunun kaza olduğunu söylediyse de canlı yayın skandalları tarihine ismini “altın harflerle” yazdırdı. O günden sonra ABD'deki canlı yayınlar, benzer bir skandala mahal vermemek amacıyla uydudan ayarlanarak 1 dakika gecikmeli olarak ekrana getirilmeye başlandı.

20
BABA'YA YAKIŞMADI

Temmuz 2004'te hayatını kaybeden sinema efsanesi Marlon Brando da bir başka öpücük skandalına karıştı. Larry King'in canlı olarak yayınlanan şovunda otobiyografisini tanıtmak için ekrana çıkan Brando, birden King'i dudaklarından öperek canlı yayın tarihinin en rahatsız edici olaylarından birine imza attı.

21
ARSENIO HALL ŞOV'DA GÖZYAŞI

Kadınlar hakkındaki sulu şakaları ve “eğer İngilizce konuşmuyorsanız gidin bu ülkeden” tarzındaki garip sözleriyle tanınan oyuncu Andrew Dice Clay, neden böyle davrandığı sorulunca her zamanki rahat tavırlarını sergilemek yerine birden hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladı. “Biri zirveye çıktığında herkes onu yıkmaya çalışıyor” diyerek gözyaşlarına boğulan Clay, herkesi şaşırttı.

YORUMLAR
500

Son Dakika Ünlülerin Canlı Yayın Skandalları - Son Dakika


Advertisement