Ünlülerin Çocuklarına Verdiği İsimler! İçlerinde Ayı Bile Var - Son Dakika

Ünlülerin Çocuklarına Verdiği İsimler! İçlerinde Ayı Bile Var

17.05.2017 08:10

Hangi ünlünün, çocuğuna isim verirken hayvan sevgisine teslim olduğunu biliyor musunuz. Peki ya hangi ünlü çocuğuna kelime oyunu gibi isim seçti.

1
Akasya Asıltürkmen, kızına Pera adını verdi.

2
Barış Falay ve eşi Esra Ronabar, bebeklerine Mavi adını vermeyi tercih eden ünlülerden. Ama oğullarına bir isim daha vermişler. Babasına benzerliğiyle dikkat çeken miniğin tam adı Mavi Rüzgar.

3
'Mavili' isim seven ünlülerden biri de Beyonce Knowles ile kocası Jay Z. Onların kızının adı Blue Ivy yani Mavi Sarmaşık.

4
Başak Sayan ve Murat Vardal, ikiz bebeklerine Ares ve Milan adını verdi.

5
Blake Lively ve Ryan Reynolds, son dönemin en çok konuşulan ebeveynlerinden. Önceleri ünlü çiftin kızlarına Violet adını verdiği duyulmuştu. Ancak daha sonra gerçeğin öyle olmadığı ortaya çıktı. Daha sonra Blake Lively ve Ryan Reynolds kızlarına aslında bir erkek ismi olan James'i uygun gördüğü ortaya çıktı. Hatta bu yüzden herkes çiftin bir oğlu olduğunu sandı. Ama gerçek öyle değildi, James bir kızdı. Çift ikinci bebeklerine Ines adını verdi.

6
Bora Tarhan ile dünyaevine giren Burcu Kutlukkızına Arven adını verdi.

7
Gösteri dünyasında ünlülerin en çok tercih ettiği isimlerden biri Duru. Ebru Cündübeyoğlu ile Güçlü Mete'nin kızlarının adı Duru.

8
Pınar Tezcan'ın kızlarından birinin adı da Duru, diğeri ise Derin.

9
Emre Kınay ile Emine ün de kızlarına Duru adını verdi.

10
Gwyneth Paltrow ve Chris Martin'in kızının adı Apple Blythe Alison Martin. Apple 'elma' anlamına geliyor. Blythe ise Paltrow'un oyuncu annesinin de adı. Paltrow'un oğlunun adı ise Moses Bruce Anthony.

11
Moses, Türkçe'deki Musa ismine karşılık geliyor. Bruce da Paltrow'un 2003'te olan yapımcı babasının adı.

12
Irmak Ünal ve eşi Emre Karabacak, büyük çocuklarına Kayla. küçüğe de Vadi adını verdi.

13
İlk evliliğinden Mia Honey adlı bir kızı. ikinci evliliğinden de Joe Alfie adında bir oğlu olan Kate Winslet, üçüncü eşinden dünyaya gelen oğluna Bear adını verdi. Yani Türkçesiyle "ayı". Ünlü oyuncu bebeğine ikinci isim olarak ise kendi soyadı olan Winslet'i verdi.

14
Ünlüler dünyasında çocuğuna Bear adını veren ilk kişi Alicia Silverstone. Güzel oyuncunun oğlunun adı Bear Blu. Sıkı bir hayvan hakları savunucusu olan Silverstone, PETA yararına da defalarca çıplak poz vermişti.

15
Bear ismini seven ünlüler bununla sınırlı değil. Liam Payne ve Cheryl da bir süre önce dünyaya gelen bebeklerine Bear adını verdi.

16
Ünlü çift tam adı Bear Grey Payne adlı bebeklerinin dünyaya geldiğini bu Instagram paylaşımıyla duyurdu.

17
Kim Kardashian ve Kanye West'in kızının adı North yani Kuzey, oğlunun adı ise Saint yani Aziz.

18
Özgü Namal ilk bebeğine Nefes adını erdi.

19
İkincisinin adı ise Elem Su.

20
İskender Paydaş ve eşi bebeklerine Alef adını verdi.

21
Pelin Karahan ile eşi Bedri Güntay'ın ilk çocuğunun adı Ali Demir. Çift ikinci bebeğe Can Eyüp adını verdi.

22
Drew Barrymore'un kızı için seçtiği isim de diğer ünlülerden geri kalmadı. Çocuğuna ilginç isim koyma modasının yürürlükte olduğu gösteri dünyasında Barrymore ve kocasının kızları için seçtiği isim Olive.. Yani Türkçe karşılığı Zeytin..

23
Kısa bir süre önce üçüncü kez anne olan Uma Thurman da bebeğine bir değil tam altı isim koydu. Minik kızın adı Rosalind Arusha Arkadina Altalune Florence. Hem annesinin hem babasının soyadları olan Thurman-Busson da eklenince adını yazmak bile epey zaman alıyor minik bebeğin.

Thurman'ın aktör Ethan Hawke ile olan evliliğinden Maya ve Levon adında iki çocuğu daha bulunuyor.

Son Dakika Ünlülerin Çocuklarına Verdiği İsimler! İçlerinde Ayı Bile Var - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement